Wczytuję dane...

Mydła w pianie

12

Mydło w pianie to nowoczesne rozwiązanie niezbędne w wyposażeniu toalet publicznych, ale i tych w domu. Jest delikatne dla skóry i pozwala oczyścić dłonie ze wszelkich zanieczyszczeń. Mydło w pianie to ciekawa alternatywa dla klasycznego płynnego preparatu. Z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie jakość i wydajność. W naszym asortymencie można znaleźć produkty wiodących producentów na rynku. Mydło w pianie Merida i Tork, a także skoncentrowane CleanPro.

Mydło w pianie – jakie są jego zalety?

Mydło w piance różni się od tego w płynie nie tylko formułą. Poza tym, że zapewnia wysoki stopień higieny, to jest także o wiele bardziej wydajne. Dozownik uzupełniony mydłem w pianie zwiększa kilkukrotnie jego objętość. Dzięki czemu wystarczy odrobina preparatu, aby wyczyścić ręce. Dodatkowo mydło w piance skraca czas mycia dłoni. Usuwa z nich zabrudzenia w ciągu kilkunastu sekund, a co za tym idzie, zmniejsza zużycie wody. Tym samym przyczynia się do zredukowania ilości powstających ścieków. To troska o higienę, ale i ekologię! Mydła w pianie Merida poza niezawodną skutecznością czyszczenia posiadają także ekologiczne opakowania. Podlegają w pełni recyklingowi.

Mydła w pianie są bardzo delikatne dla skóry, również tej wrażliwej. Gęsta i jedwabista pianka nie powoduje podrażnień i nie wysusza dłoni. Mycie rąk jest jeszcze bardziej przyjemne i zwiększa poczucie komfortu. Dodatkowo mydła w pianie z naszej oferty pozostawiają na skórze subtelny zapach. Aromatyczne mleko i wanilia, a może orzeźwiająca woń śliwki i morwy? Poznaj całą gamę mydeł w piance 5L z naszego sklepu.

Mydło w piance zapas 

Delikatne mydło w piance to opcja chętnie wybierana w toaletach publicznych. Taki produkt podnosi standard miejsca, w którym się znajduje, nadając mu ekskluzywności. W hotelach, restauracjach i butikach warto wybrać mydło w pianie 5L. Wystarcza na długo nawet przy codziennym stosowaniu. Mydło w piance zapas zostało zaprojektowane tak, by ułatwić mycie rąk. Doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami w miejscach publicznych. Jest z pewnością znacznie bardziej higieniczne niż używanie mydła w kostce.

 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów