Wczytuję dane...

Mydła w kostce

4

Mydła w kostce powstają na podstawie tradycyjnych metod produkcji. Łączących się z nowoczesnymi technologiami, aby tworzyć wyjątkowe produkty. Starannie dobrane składniki. Naturalne oleje roślinne, masła shea, olejki eteryczne i ekstrakty roślinne zapewniają najwyższą jakość. Skutecznie pielęgnują skórę.

Historia mydła w kostce

Proces produkcji mydła w kostce ma długą historię sięgającą starożytności. Początki sięgają około 2800 lat p.n.e. To w starożytnym Babilonie odkryto pierwsze receptury na mydło. Jednak to starożytni Grecy i Rzymianie doskonalili technikę wytwarzania mydła. Wtedy już wykorzystywali oleje roślinne i soki roślinne w procesie produkcji. Od tamtej pory mydło w kostce stało się nieodłącznym elementem higieny osobistej na całym świecie.

Produkcja mydeł w kostce

Proces produkcji mydeł w kostce jest oparty na starannie dobranych proporcjach składników. Następnie są mieszane, lepione w formy i poddawane procesowi utwardzania. Każda kostka mydła jest tworzona z precyzją, aby ich rozmiar i kształt był powtarzalny.

Delikatne mydła w kostce i mydło szare

Mydła w kostce, które oferujemy, są delikatne dla skóry, nawilżają i oczyszczają. Ich piękne zapachy sprawiają, że każde mycie staje się przyjemnością dla zmysłów. Dzięki naszym mydłom w kostce możesz cieszyć się chwilą relaksu i odprężenia. Pamiętaj również o mydle szarym, które pełni funkcję mydła BHP. Oprócz właściwości zwykłego mydła w kostce mydło szare wyróżnia się uniwersalnością. Działa aseptycznie, pomaga usunąć plamy, jest wydajnym środkiem piorącym. Jednocześnie jest ekologiczne i ekonomiczne.

Zapraszamy do odkrycia naszej kolekcji mydeł w kostce i dołączenia do zadowolonych klientów. Nie zapominaj jednak o mydłach w płynie i pianie. Mydła do dozowników, które znajdują się w naszej ofercie.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów