Wczytuję dane...

Mydła w płynie

25

Mydło w płynie to podstawowy środek higieny osobistej. Niezbędny w warunkach domowych, ale przede wszystkim w miejscach publicznych. Skutecznie myje, odświeża i nawilża dłonie, dzięki zawartych w swojej formule składnikom pielęgnacyjnym. W naszym asortymencie można znaleźć mydła w płynie o aromatycznych zapachach i doskonałych właściwościach myjących. Kremowa konsystencja mydła w płynie pozwala na doskonałe rozprowadzenie go na dłoniach. To z kolei pomaga wyczyścić wszystkie obszary rąk i skutecznie usunąć zabrudzenia. W ofercie naszego sklepu posiadamy środki wiodących producentów. Znajdziesz produkty CleanPRO, Tork a także kultowe już mydło w płynie Biały Jeleń.

Mydło antybakteryjne 

Mydło antybakteryjne to wydajny i skuteczny preparat do czyszczenia dłoni z bieżących zabrudzeń i bakterii. Można je śmiało używać do codziennego mycia dłoni bez obaw o ich suchość. Mydło antybakteryjne 5L posiada składniki, które są delikatne dla skóry i nie wysuszają jej. Nie wywołują również alergii ani podrażnień. Dodatkowo mydło antybakteryjne w płynie jest często wzbogacone o substancje zapachowe. Poza doskonałym myciem dłoni pozostawia na nich subtelny aromat jabłka, konwalii, a nawet mleka i miodu.

Mydło w płynie zapas 

Mydło w płynie 5L to doskonałe rozwiązanie do biur, restauracji, szkół, galerii handlowych, stacji benzynowych, a także placówek medycznych. Znajdzie ono zastosowanie wszędzie, gdzie ważne jest utrzymanie podstawowej higieny. Gwarantuje nienaganną czystość i zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii. Mydło w płynie zapas 5L nadaje się do dozowników, które czynią preparat jeszcze bardziej wydajnym. W duecie pozwalają na skrócenie czasu mycia rąk, a także zmniejszenie zużycie mydła w płynie.

Świetną opcją, która sprawdzi się w szczególności w miejscach publicznych jest mydło antybakteryjne 5L. Zapewnia doskonały stopień higieny i niezawodną wydajność. Wykazuje także wysoką skuteczność higieniczną dezynfekcji rąk. Zapewnia spokój, jeśli chodzi o rozprzestrzenianie się chorób i zarazków. Mydło antybakteryjne 5L jest absolutnie niezbędne w obiektach o każdym natężeniu. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów