Wczytuję dane...
Kod producenta: 3096100
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Ecolab
51,99 PLN*
* z podatkiem VAT

Incidin Liquid Spray Ecolab to alkoholowy gotowy do użycia preparat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni. Doskonale sprawdzi się do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na działanie alkoholi w obszarach medycznych. Ma szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota. Środek szybko działa, doskonale pokrywa dezynfekowaną powierzchnię i szybko wysycha bez pozostawiania śladów. Sprawdzi się zarówno do dezynfekcji nawierzchni jak i szybkiej dezynfekcji narzędzi. 

Zalety produktu:

  • doskonale sprawdzi się do dezynfekcji wszystkich powierzchni odpornych na działanie alkoholi w obszarach medycznych
  • szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy osłonione (HBV, HCV, HIV), Adeno, Papova, Rota
  • nie zawiera aldehydów
  • doskonale pokrywa dezynfekowaną powierzchnię i szybko wysycha bez pozostawiania śladów
  • szybkie działanie

Zastosowanie i dozowanie:

Szybko działający preparat sprawdzi się do dezynfekcji sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej, a także miejsc trudno dostępnych, szczelin w wyrobach medycznych i wszelkich małych powierzchni wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholi. Doskonały w gabinetach medycznych, szpitalach, klinikach, gabinetach stomatologicznych itp.