Wczytuję dane...

Konserwacja podłóg

7

Podłogi niezależnie od materiału są narażone na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i uporczywe zabrudzenia. By zabezpieczyć powierzchnie, konieczne jest stosowanie zabezpieczających płynów do podłóg. Nie tylko zwiększą one wytrzymałość powierzchni, ale zmniejszą ilość osadzającego się kurzu i poprawią jej wygląd. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroką gamę profesjonalnych płynów do podłóg. 

Płyny do konserwacji podłóg 

Na szczególną uwagę zasługują płyny do podłóg z dyspersją polimerową. Jest ona przeznaczona do specjalistycznego zabezpieczania i nabłyszczania powierzchni. Nadaje się do konserwacji podłóg PCV, linoleum, kamienia naturalnego i wszystkich wodoodpornych powierzchni. Takie płyny do podłóg mają zdolność do wypełniania porów i drobnych uszkodzeń na posadzce. Dzięki temu podłoga jest nie tylko zabezpieczona przed kolejnymi uszkodzeniami, ale także wygląda świeżo i estetycznie. Płyny do konserwacji podłóg posiadają długo utrzymujący się zapach. Pozostawiają powłokę antypoślizgową, dzięki czemu można cieszyć się stuprocentowym bezpieczeństwem.  

Podobne działanie, do płynów do podłóg z dyspersją polimerową mają powłoki akrylowe. Ich zadaniem jest wydłużona ochrona wszystkich podłóg wodoodpornych.  

Wśród naszej oferty można znaleźć także inne, uniwersalne środki do konserwacji podłóg PCV i nie tylko. Maxx Isi 2 to skoncentrowany środek. Zabezpiecza posadzki, tworzy na nich powierzchni gładką powłokę ochronną i zmniejsza przywieranie zabrudzeń. Co więcej większość płynów do podłóg i ich konserwacji poprawiają wygląd powierzchni. Czynią ją odporną na zarysowania czy ślady od butów. 

Płyny do podłóg z nabłyszczaczem 

Konserwacja podłóg idzie w parze z jej odświeżeniem. Profesjonalny płyn do podłóg z nabłyszczaczem poza doskonałym zabezpieczeniem powierzchni, sprawi także, że będzie wyglądać ona estetycznie. Przykładowo emulsja samonabłyszczająca Buzil Sunglorin myje, pielęgnuje i zabezpiecza jednocześnie. Takie płyny do podłóg mogą być stosowane do powlekania wodoodpornych wykładzin podłogowych, parkietu, linoleum czy PCW. Pomagają także utrzymać posadzki w czystości.  

Poszukując idealnego płynu do konserwacji podłóg warto zwrócić uwagę na jego uniwersalność. Za pomocą jednego środka można zabezpieczyć podłogi w całym domu. Kluczową kwestią przy wyborze jest także wysoka wydajność produktu. W naszej ofercie można znaleźć płyn do podłóg 5L, jak i środki o standardowej objętości. Nie bez znaczenia jest także kwestia jakości – co w naszym sklepie zawsze gra pierwsze skrzypce. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów