Wczytuję dane...

Środki do czyszczenia dywanów i tapicerek

9

Wśród skutecznych preparatów czyszczących znajdą się oczywiście środki do czyszczenia dywanów i tapicerek. Niezwykle niezbędne nie tylko w domowych wnętrzach, ale i w biurowcach, przedszkolach i hotelach. W ofercie naszego sklepu można znaleźć produkty przeznaczone zarówno do czyszczenia ręcznego, ale i maszynowego. 

Środek do czyszczenia dywanów – jaki wybrać?

Czyste dywany to wizytówka zadbanego domu, tak samo tapicerka w samochodzie. Warto więc wyposażyć się odpowiednie środki do czyszczenia dywanów. Skutecznie usuną zabrudzenia i przywrócą tkaninom świeżość. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór preparatów, które można dopasować do sposobu czyszczenia lub rodzaju zabrudzeń. Dla posiadaczy odkurzaczy piorących, polecamy 5-litrowy płyn do prania dywanów. Wydajny środek nadaje się do czyszczenia ekstrakcyjnego pozostawiając powierzchnię dogłębnie wyczyszczoną. Dla tych którzy wolą ręczne czyszczenie dywanu, idealnym rozwiązaniem będą gotowe preparaty. Mniejsze pojemności z wygodnym rozpylaczem. Znajdzie się coś także dla właścicieli czworonogów, którym poza czyszczeniem zależy także na niwelowaniu nieprzyjemnych zapachów. Płyny do dywanów i tapicerek nadają wnętrzom odświeżający i przyjemny zapach. 

Środki do czyszczenia dywanów z naszego sklepu rozwiązują także problem, jakim jest zadeptany dywan. Nasze profesjonalne preparaty poza czyszczeniem podnoszą włosie, przez co dywan odzyskuję dawną sprężystość. 

Środek do usuwania plam z dywanów i tapicerek, czyli ekspresowe sprzątanie

Plamy z soku, kawy, herbaty, wina czy jedzenia mogą przydarzyć się każdemu. Na taki wypadek warto mieć w szafce środek do usuwania plam, który ekspresowo usuwa uporczywe zabrudzenia. Co najlepsze, wśród oferty naszego sklepu można znaleźć również preparaty, który pomogą pozbyć się bardziej „ekstremalnych” zanieczyszczeń. Klej, guma do żucia, wosk ze świec, a nawet smoła - usuniesz bez problemu! Płyny do dywanów zawierają również komponenty, które zapobiegają ponownemu powstawaniu zabrudzeń. Produkty marek Buzil Buz czy Tenzi to środki do czyszczenia dywanów, ale również i tapicerek.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów