Wczytuję dane...
Kod producenta: 100827422
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Diversey
230,33 PLN*
* z podatkiem VAT

Oxivir Plus jest silnym dezynfektantem o pełnym spektrum działania łacznie ze sporami bakterii, którego działanie zostało udowodnione w badaniach z obciążeniem biologicznym. Jego opatentowana formuła oparta jest na innowacyjnej technologii nadtlenku wodoru AHP (Accelerated Hydrogen Peroxide: Przyspieszony Nadtlenek Wodoru), która skutecznie niszczy miedzy innymi takie patogeny alarmowe jak MRSA, Hepatitis C, Rotawirus, Norowirus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus niger czy Clostridium di cile. Oxivir Plus idealnie nadaje sie do codziennego czyszczenia obszarów wysokiego ryzyka w środowisku szpitalnym, ale takze do zadan specjalnych takich jak
kontrolowanie ognisk zakażeń, inaktywacja zanieczyszczeń organicznych oraz usuwanie biofilmu. Oxivir Plus jest doskonałym uniwersalnym preparatem myjąco-dezynfekującym do wszystkich twardych powierzchni, w tym wrażliwych na działanie alkoholi.

 

Zalety produktu:

 

 • zawiera składniki które zmiękczają wodę i jednocześnie redukują
  napięcie powierzchniowe
 • efektywnie penetruje zanieczyszczenia organiczne występujące na
  powierzchniach
 • posiada także właściwości odkamieniające
 • nie pozostawia smug

 

Zastosowanie i dozowanie:

 Oxivir Plus idealnie nadaje sie do codziennego czyszczenia obszarów wysokiego ryzyka w środowisku szpitalnym, ale takze do zadan specjalnych takich jak kontrolowanie ognisk zakażeń, inaktywacja zanieczyszczeń organicznych oraz usuwanie biofilmu.

Chemia

 • Zastosowanie: 

  Dezynfekcja powierzchni

Polecamy

Hit cenowy