Wczytuję dane...
Kod producenta: 205.1801
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Kastell
23,96 PLN*
* z podatkiem VAT

Pad maszynowy do zdzierania Kastell to pad maszynowy przeznaczony do zdzierania powierzchni w celu usunięcia zużytych i bardzo mocno zabrudzonych powierzchni podłogowych lub warstw uszczelniających. Jest agresywny i dokładnie i szybko zdziera powierzchnie. Doskonały przede wszystkim do usuwania wszelkiego rodzaju polimerów, akryli, wosków oraz nagromadzonych warstw zanieczyszczeń. Może być stosowany na twardych powierzchniach podłogowych, takich jak: beton, lastrico. Przeznaczony do urządzeń tarczowych.

 

Zalety produktu:

 

  • dokładnie i szybko zdziera powierzchnie
  • skuteczny
  • produkt profesjonalny
  • zdzieranie starych i zużytych warstw ochronnych

 

Zastosowanie i dozowanie:
 

Doskonały przede wszystkim do usuwania wszelkiego rodzaju polimerów, akryli, wosków oraz nagromadzonych warstw zanieczyszczeń. Może być stosowany na twardych powierzchniach podłogowych, takich jak: beton, lastrico. Przeznaczony do urządzeń tarczowych.

 

Sposób użycia: Podłoga przed przystąpieniem do zdzierania powinna być zamieciona lub odkurzona za pomocą mopa. Pad powinien być używany aż do usunięcia zabrudzeń lub usunięcia warstw ochronnych. Następnie należy wytrzeć środek zdzierający lub czyszczący za pomocą mopa albo maszyn i przemyć powierzchnię. Ponownie użytkować podłogę, lub nakładać warstwy dopiero po całkowitym wyschnięciu. 

Uwagi: Aby wydłużyć żywotność pada należy go myć i usuwać zabrudzenia wodą za pomocą węża z końcówką spray. Można wcześniej namoczyć pad w detergencie lub rozcieńczonym roztworze złuszczającym. 

Maszyny czyszczące i odkurzacze

  • Rozmiar pada: 

    18'' (460 mm)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...