Wczytuję dane...
Kod producenta: 7514731
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Diversey
56,99 PLN*
107,13 PLN*
Oszczędzasz 50.14 PLN
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 107.13 PLN

Pad do Swingo XP brązowy to pad maszynowy przeznaczony do zdzierania powierzchni w celu usunięcia zużytych i bardzo mocno zabrudzonych powierzchni podłogowych lub warstw uszczelniających. Przy zastosowaniu z odpowiednimi środkami czyszczącymi może być używany do czyszczenia mocno zabrudzonych twardych powierzchni. Jest wytrzymały i odporny na wodę i środki czyszczące stosowane podczas standardowej  konserwacji podłóg. Przeznaczony do maszyn czyszcząco - zbierających TASKI SWINGO XP.

Zalety produktu:

  • przeznaczony do zdzierania powierzchni w celu usunięcia zużytych i bardzo mocno zabrudzonych powierzchni podłogowych lub warstw uszczelniających
  • może być używany do czyszczenia mocno zabrudzonych twardych powierzchni
  • wytrzymały
  • skuteczny
  • odporny na wodę i środki czyszczące stosowane podczas standardowej  konserwacji podłóg

Zastosowanie i dozowanie:
Przeznaczony do maszyn czyszcząco - zbierających TASKI SWINGO XP.

Podłoga przed przystąpieniem do zdzierania powinna być zamieciona lub odkurzona za pomocą mopa. Pad powinien być używany aż do usunięcia zabrudzeń lub usunięcia warstw ochronnych. Następnie należy wytrzeć środek zdzierający lub czyszczący za pomocą mopa albo maszyn i przemyć powierzchnię. Ponownie użytkować podłogę, lub nakładać warstwy dopiero po całkowitym wyschnięciu. 

 

Hit cenowy