Wczytuję dane...
Kod producenta: 7000103747
Zawartość opakowania: 500 szt.
Cena jednostkowa: 2.83 PLN
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: 3M
1412,74 PLN*
* z podatkiem VAT

Wkład wymienny w torbie 3M™ E-A-R™ E-A-Rsoft Yellow Neons do wykorzystania z dozownikiem 3M™ One Touch™ . Wkładki przeciwhałasowe bez sznurka wykonane z wolno rozprężającej się poliuretanowej pianki. Dzięki temu wkładki te zapewniają równomierny nacisk na kanał słuchowy, a duża elastyczność i wysoka szczelność gwarantują optymalny komfort. Torba zawierająca 500 par wysokiej jakości jednorazowych wkładek przeciwhałasowych E-A-Rsoft™ Yellow Neons. Elastyczne, doskonale nadają do każdego kanału słuchowego, a ponieważ w trakcie używania rozprężają się, doskonale wypełniają go. Torba posiada specjalny dozownik, który przypominania o ochronie słuchu i przygotowuje je automatycznie w obszarach o nasilonym hałasie.

 

Zalety produktu:

 

  • dozownik wkładek przypomina przypominania o konieczności ochrony słuchu, dzięki niemu wkładki są na wyciągnięcie ręki zarówno dla pracowników jak i gości
  • duża elastyczność i wysoka szczelność gwarantują optymalny komfort
  • torba zawiera 500 par wkładek przeciwhałasowych E-A-Rsoft™ Yellow Neons
  • wykonane z wolno rozprężającej się poliuretanowej pianki
  • zapewniają równomierny nacisk na kanał słuchowy, a duża elastyczność i wysoka szczelność gwarantują optymalny komfort

 

Zastosowanie i dozowanie:

 Przeznaczone do używania w środowiskach, gdzie występuje intensywny hałas lub sytuacjach, a także gdy koncentracja wymaga ochrony przed rozpraszającymi dźwiękami.

 

Polecamy

Hit cenowy