Wczytuję dane...

Sprzęt medyczny

0

Wybranie i zakup sprzętu medyczne należy do jednych z ważniejszych decyzji. W przypadku doboru nieodpowiedniego wózka inwalidzkiego lub łóżka rehabilitacyjnego możemy zaszkodzić osobie chorej. Dobre produkty dadzą duży komfort i zmniejszą szanse na odleżyny. Skupiając się na aparatach słuchowych i pulsometrach weźmiemy pod uwagę ich praktyczne funkcje. Mają one zapewnić nam dobrą jakość dźwięku w otoczeniu lub informacje o stanie pacjenta.

Wózek inwalidzki - na co warto zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybranie wózka inwalidzkiego z początku może wydawać się proste. Jednak przeglądając oferty łatwo dojrzeć różnice między produktami. Kupując wózek inwalidzki należy skupić się na dwóch rzeczach: siedzisku oraz kołach. Dobrze zaprojektowane siedzisko pozwala dostosować je indywidualnie pod osobę siedzącą. Taka kalibracja zapewni wygodę, zmniejszy szansę na powstanie odleżyn oraz ułatwi poruszanie się wózkiem bez napędu. Ważne są również koła, które powinny być wytrzymałe oraz charakteryzować się dużą zwrotnością. Wózek wykonany z lekkiego tworzywa będzie wymagał mniej siły do przemieszczania się.

Aparat słuchowy - usłysz mowę bez zbędnego hałasu!

Aparaty słuchowe to wspaniałe urządzenia, które pozwala na usłyszenie otoczenia osobom głuchoniemym. Często jednak poza samą mową aparaty odbierają różne hałasy z otoczenia. Dzisiejsze aparaty posiadają wiele zaawansowanych programów, które poprawią słyszalność drugiej osoby i komfort użytkowania. Aparaty słuchowe automatycznie dostosowują częstotliwość i głośność mowy osób w otoczeniu. Jednocześnie ściszając lub całkowicie eliminując echa, hałas i gwizd wiatru.

Łóżko rehabilitacyjne a standardowe łóżko.

Łóżka rehabilitacyjne są bardzo praktycznymi produktami. W przeciwieństwie do zwykłego łóżka, zapewniają one możliwość zmiany pozycji na siedzącą lub pół siedzącą. Jakie są jeszcze zalety łóżek rehabilitacyjnych? Dzięki opcji złożenia łóżka oraz zamontowanym kołom są łatwe w transporcie i magazynowaniu. Pomocnymi akcesoriami są również barierki. Zapobiegające spadnięciu z łóżka oraz wysięgnik z rączką do wspomagania się przy wstawaniu.

Rozwiń Zwiń
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.