Wczytuję dane...

Delta Plus

Delta Plus to doświadczony producent środków ochrony osobistej. Już od ponad 40 lat działa na rynku. Ich misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony ludzi w pracy. Dlatego projektują, produkują i dystrybuują szeroką gamę produktów, które chronią ludzi od stóp do głów.

W ofercie Delta Plus znajdują się między innymi wysokiej jakości:

Produkty te zostały zaprojektowane z myślą o ochronie przed różnymi zagrożeniami występującymi w miejscu pracy. Uderzenia, przecięcia, wstrząsy, czy promieniowanie to częste zagrożenia występujące na stanowiskach roboczych.

Delta Plus inwestuje w badania i rozwój swoich produktów. Zapewnia klientom najwyższą jakość oraz innowacyjne rozwiązania. W ich zespole pracuje 25 specjalistów. Roczny budżet na badania i rozwój wynosi aż 4 mln euro. Dzięki temu Delta Plus posiada 8 zakładów produkcyjnych na całym świecie. Jest jednym z głównych graczy na rynku produktów ochrony osobistej.

Produkty Delta Plus są dostępne w ponad 140 krajach na świecie. Firma posiada 30 oddziałów dystrybucyjnych oraz wielki dział eksportu. Dzięki temu są blisko swoich klientów i mogą zapewnić im kompleksową obsługę na każdym etapie zakupu. Produkty Delta Plus są również cenowo konkurencyjne. Sprawia, że są idealnym wyborem dla osób poszukujących produktów ochrony osobistej wysokiej jakości.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów