Wczytuję dane...
Kod producenta: 1000006052
Zawartość opakowania: 100 szt.
Cena jednostkowa: 0.61 PLN
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Abena
61,49 PLN*
67,65 PLN*
Oszczędzasz 6.16 PLN
* z podatkiem VAT
Najniższa cena produktu z ostatnich 30 dni: 67.65 PLN

Bezpudrowe rękawice nitrylowe Abena, to jedne z najlepszych rękawic nitrylowych na rynku.
Rękawiczki o dużej elastyczności, z właściwościami zbliżonymi do lateksu naturalnego. Przy czym mniejsza grubość rękawiczek nitrylowych zapewnia lepsze czucie i dopasowanie do dłoni. Rękawice wyprodukowane są w całości z syntetycznego nitrylu bez dodatku wulkanizatorów (przyspieszaczy) w procesie produkcji. Poprzez proces wielokrotnego płukania i chlorowania rękawicy od strony wewnętrznej uzyskano rękawicę pozbawioną pozostałości resztkowych, co powoduje że rękawiczka nitrylowa Abena jest „czystsza” od innych podobnych produktów, co umożliwia wyeliminowanie wystąpienia reakcji alergicznych. Teksturowane końcówki palców zapewniają precyzję w wykonywaniu procedur. Są podwójnie oznakowane: jako Wyrób Medyczny i Środek Ochrony Indywidualnej. Rękawiczki nitrylowe stanowią doskonałą barierę ochronną przed substancjami chemicznymi zawartymi w produktach dezynfekcyjnych oraz pracach z materiałem septycznym. Dopuszczone do kontaktu z żywnością zgodnie rozporządzeniem (WE) 1935/2004.

Zalety produktu:

 • są podwójnie oznakowane: jako Wyrób Medyczny i Środek Ochrony Indywidualnej
 • rękawiczki nitrylowe stanowią doskonałą barierę ochronną przed substancjami chemicznymi zawartymi w produktach dezynfekcyjnych oraz pracach z materiałem septycznym.
 • dopuszczone do kontaktu z żywnością zgodnie rozporządzeniem (WE) 1935/2004
 • rękawiczki o dużej elastyczności
 • z właściwościami zbliżonymi do lateksu naturalnego

Zastosowanie i dozowanie:

Świetnie sprawdzą się w gabinetach stomatologicznych, weterynaryjnych, laboratoriach, salonach kosmetycznych i fryzjerskich czy do użytku domowego. Dopuszczone do kontaktu z żywnością. Rekomendacja: oddziały dziecięce, stomatologia, opieka pielęgniarska, laboratoria, salony kosmetyczne i fryzjerskie, diagnostyka, weterynaria, kontakt z wybranymi substancjami chemicznymi, kontakt z żywnością, drobne prace montażowe.

 

Rękawice

 • Główny materiał: 

  Nitryl

 • Pudrowane: 

  Nie

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hit cenowy