Wczytuję dane...
Kod producenta: 7010077
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Diversey
996,79 PLN*
* z podatkiem VAT

Suma Lima L3  posiada specjalne opracowana formułę, która skutecznie usuwa zabrudzenia w wodzie o średnim stopniu twardości. Dzięki zawartości substancji alkalicznych oraz aktywnego chlory, szybko i skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe i zaschnięte resztki żywności oraz dezynfekuje mytą powierzchnię.

Skład Suma Lima L3 umożliwia bardzo dobre i szybkie wymycie nawet mocno zabrudzonych powierzchni naczyń. Ponadto działanie myjące preparatu zostaje wzmocnione przez właściwości bakteriobójcze. Suma Lima L3 może być stosowana, przy przestrzeganiu przepisów użytkowania, do mycia naczyń wykonanych z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. W przypadku naczyń wykonanych z ornaminy/melaminy zaleca się stosowanie preparatów, które nie zawierają chloru.

 

Zalety produktu:

 • skutecznie usuwa zabrudzenia ze skrobi, tłuszczu i białka;
 • właściwości myjące i dezynfekujące;
 • ekonomiczny w użyciu, dzięki skoncentrowanej formule;
 • efektywnie usuwa plamy z tkaniny;
 • zapobiega osadzaniu się kamienia na mytych naczyniach.

 

Zastosowanie:

Jest odpowiedni do wszystkich rodzajów zmywarek przemysłowych, zarówno jedno- jak i wielokomorowych. Polecany przede wszystkim do usuwania z naczyń osadów po kawie i herbacie.

Diversey Suma Lima L3 może być stosowany, przy przestrzeganiu zaleceń producenta, do mycia naczyń wykonanych z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. W przypadku naczyń wykonanych z ornaminy/melaminy zaleca się stosowanie preparatów, które nie zawierają chloru.

Chemia

 • Zastosowanie: 

  Gastronomia

 • Zastosowanie szczegółowe: 

  Środek do maszynowego mycia naczyń

Polecamy