Wczytuję dane...

Ansell

Ansell - Twój niezawodny partner w dziedzinie środków ochrony osobistej. Ceniony producent środków ochrony osobistej. Firma Ansell oferuje szeroki wybór wysokiej jakości rękawic ochronnych i roboczych, spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dzięki zaawansowanej technologii i nieustannemu dążeniu do doskonałości Ansell zapewnia optymalną ochronę. Bezpieczeństwo pracowników w różnych branżach jest najważniejsze.

Rękawice i rękawiczki gumowe

Nasza oferta obejmuje różnorodne rękawice ochronne. Spełniają różne potrzeby i wymagania pracowników. Rękawice nitrylowe Ansell to doskonały wybór dla osób pracujących z materiałami, gdzie ważna jest ochrona dłoni. Zapewniają doskonałą odporność na płyny i chemikalia. Ich elastyczność i wytrzymałość sprawiają, że są niezastąpione w środowiskach wymagających precyzji i czystości.

Rękawice lateksowe i rękawice z nitrylu, znane również jako rękawiczki ochronne. Niezastąpione są w wielu branżach i przemyśle. Wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewniają doskonałą ochronę przed substancjami chemicznymi, zanieczyszczeniami i mikroorganizmami. Zarówno rękawiczki lateksowe, jak i nitrylowe cechują się elastycznością. Wygodne i trwałe co sprawia, że z ekonomicznego punktu są bardzo dobrym wyborem.

Ochrona przed skaleczeniem w pracy

Jeśli chodzi o ochronę przed przecięciem to rękawice antyprzecięciowe Ansell są najlepszym wyborem. Produkowane w zaawansowanej technologii ochrony. Posiadają włókna zbrojeniowe i powłoki odporne na przecięcia. Te rękawice zapewniają nie tylko doskonałą ochronę przed ostrymi przedmiotami, ale także zachowują wygodę przy pracach manualnych.

Rękawice ochronne w przemyśle, służbie zdrowia, laboratoriach oraz branży spożywczej od Ansella

Nasze rękawice robocze i ochronne są starannie zaprojektowane. Potrafią sprostać wymaganiom różnych zadań i środowisk pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz w przemyśle, medycynie, laboratorium czy sektorze spożywczym. Ansell ma odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie.

Zaufaj Ansell jako swojemu niezawodnemu partnerowi w dziedzinie środków ochrony osobistej. Oferujemy innowacyjne produkty, które łączą w sobie doskonałą ochronę, wygodę noszenia i niezawodność. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników. Wybieraj rękawice ochronne Ansell, które są synonimem jakości i zaufania.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów