Wczytuję dane...

Płyty CD / DVD / Blu-Ray

1

Odkryj naszą szeroką ofertę nośników optycznych. Idealne dla każdego, kto poszukuje niezawodnych rozwiązań do przechowywania danych. Od czystych płyt CD po czyste płyty DVD i czyste płyty Blu-Ray. Nasza oferta jest tak różnorodna, jak Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy jesteś DJ-em, fotografem, czy pracujesz w biurze. Znajdziesz u nas produkty najwyższej jakości, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Czyste płyty CD - klasyczny wybór dla muzyki i danych

Jeżeli szukasz płyt do nagrywania muzyki, czyste płyty CD Verbatim to doskonały wybór. Oferujemy różnorodne wersje, dopasowane do różnych potrzeb. Wykorzystując je, możesz być pewien zachowania czystości dźwięku i niezawodności zapisu.

Czyste płyty DVD - więcej miejsca, więcej możliwości

Z większą pojemnością i szybszymi prędkościami zapisu. Płyty DVD do nagrywania przeznaczone są dużych plików, backupu danych. Doskonałe są do przechowywania filmów. Odkryj gamę płyt DVD i ciesz się ich niezawodnością oraz wszechstronnością.

Czyste płyty Blu-Ray - technologia przyszłości dzisiaj

Dla tych, którzy poszukują najnowszej technologii i najwyższej pojemności, oferujemy czyste płyty Blu-Ray. Te dyski oferują ogromne możliwości przechowywania i są idealne dla profesjonalistów oraz entuzjastów nowoczesnych technologii.

Twoje centrum do nagrywania

Nie czekaj, zadbaj o bezpieczne i profesjonalne przechowywanie swoich danych już dzisiaj. Odkryj naszą ofertę i znajdź idealną płytę do nagrywania dla siebie!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów