Wczytuję dane...
Zawartość opakowania: 2 szt.
Cena jednostkowa: 8.88 PLN
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Inny
17,76 PLN*
* z podatkiem VAT

To wielofunkcyjne baterie alkaliczne, idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Dzięki tym bateriom cieszysz się dłuższą pracą urządzeń. To produkt, na którym możesz polegać. Baterie alkaiczne to najlepszy wybór, gwarantujący niezawodność i długi czas pracy Twoich urządzeń codziennego użytku, takich jak napędzane zabawki, latarki, przenośne konsole do gier, zdalne kontrolery, odtwarzacze CD itp. Zwykłe baterie cynkowo-węglowe zawierają wewnątrz mniej składników aktywnych i z czasem tracą energię w wyniku nieustannych reakcji chemicznych. W przeciwieństwie do baterii cynkowo-węglowych, baterie alkaiczne wypełnione są dwa razy większą ilością aktywnych składników wewnątrz unikalnej, wytrzymałej konstrukcji. Zapobiega to wyciekowi z baterii i znacznie zwiększa ich długość życia.

 

Zalety produktu:

 

  • wielofunkcyjne
  • zapewniają dłuższą pracę urządzeń
  • wypełnione są dwa razy większą ilością aktywnych składników wewnątrz unikalnej, wytrzymałej konstrukcji. Zapobiega to wyciekowi z baterii i znacznie zwiększa ich długość życia

 

Zastosowanie i dozowanie:
 

Idealne do zasilania urządzeń codziennego użytku, które potrzebują zastrzyku dodatkowej energii. Baterie alkaiczne to najlepszy wybór, gwarantujący niezawodność i długi czas pracy Twoich urządzeń codziennego użytku, takich jak napędzane zabawki, latarki, przenośne konsole do gier, zdalne kontrolery, odtwarzacze CD itp.

 

Polecamy