Wczytuję dane...
Kod producenta: 230.0224
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Kastell
14,00 PLN*
* z podatkiem VAT

Pad do docierki Kastell przeznaczony jest do codziennego mycia posadzek podłogowych. Ze względu na swój rozmiar 11x25 cm służy do docierki i mycia w trudno dostępnych miejscach. Może być stosowany na wszystkich powierzchni wodoodpornych: ceramicznych, gresowych, do kamienia naturalnego, posadzek żywicznych oraz malowanych (epoksydowych). Zastosowanie pada nie wymaga używania środków chemicznych. Detergenty potrzebne są jedynie w przypadku odtłuszczenia powierzchni. Przeznaczony jest do codziennego mycia podłóg. Mycie podłóg za pomocą pada znacząco pozwala ograniczyć zużycie środków chemicznych a tym samym zaoszczędzić finanse. Pad  jest nowoczesną metodą doczyszczania posadzek. Wykonany z melaminy - pianki o mocno zagęszczonej strukturze, pozwala uzyskać efekt tzw. wyciskania brudu. 

 

Zalety produktu:

 

  • ze względu na swój rozmiar 11x25 cm służy do docierki i mycia w trudno dostępnych miejscach
  • może być stosowany na wszystkich powierzchni wodoodpornych
  • nie wymaga używania środków chemicznych
  • przeznaczony jest do codziennego mycia podłóg
  • to nowoczesna metoda doczyszczania posadzek

 

Zastosowanie i dozowanie:

Do codziennego mycia podłóg trudnodostępnych.

 

Sposób użycia: Przed umyciem namoczyć pad. Nie stosować detergentów - jedynie w przypadku potrzeby odtłuszczenia posadzki lub  w celu złamania napięcia powierzchniowego stosowanej wody. Po użyciu  wypłukać.

 

Uwagi: Przed każdorazowym użyciem padów z melaminy należy je namoczyć. Po zakończonej pracy należy koniecznie wypłukać czystą wodą.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...