Wczytuję dane...
Kod producenta: 230.1401
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Kastell
4,24 PLN*
* z podatkiem VAT

Pad Kastell przeznaczony jest do ręcznego szorowania posadzek podłogowych w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie można użyć maszyny. Stosowany wraz z preparatem czyszczącym doskonale szoruje twarde posadzki oraz usuwa wierzchnie warstwy powłoki ochronnej. Agresywnie czyści zabrudzenia i zadrapania z bardzo brudnych posadzek. Może być również używany do delikatnego szlifowania.  Pad wykonany jest z włókien poliestrowych o gęstej strukturze i mocnego kleju syntetycznego. Jest wytrzymały i odporny na wodę oraz środki czyszczące.

 

Zalety produktu:

 

  • przeznaczony jest do intensywnego szorowania posadzek podłogowych
  • przeznaczony do ręcznego stosowania
  • usuwa wierzchnią warstwę powłoki ochronnej
  • agresywnie czyści zabrudzenia i zadrapania z brudnych posadzek
  • wytrzymały
  • odporny na wodę oraz środki czyszczące

 

Zastosowanie i dozowanie:
 

Pad służący do doczyszczenia miejsc trudno dostępnych. Intensywnie szoruje posadzkę.

Sposób użycia: Podłogę po wyszorowaniu  za pomocą standardowej maszyny elektrycznej lub automatycznej szorowarki, wyczyścić ręcznie w miejscach gdzie nie można było użyć automatu. Środek czyszczący wytrzeć wilgotnym mopem. Następnie przemyć powierzchnię podłogi i poczekać aż wyschnie przed ponownym nałożeniem powłoki lub użytkowaniem posadzki.

Uwagi: Przed przystąpieniem do szorowania podłoga powinna być odkurzona mopem, lub zamieciona. Aby wydłużyć żywotność pada należy go myć i usuwać zabrudzenia wodą za pomocą węża z końcówką spray. Można wcześniej namoczyć pad w detergencie lub rozcieńczonym roztworze złuszczającym. 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...