Wczytuję dane...

Fartuchy jednorazowe ochronne - dlaczego warto kupić?

Odzież ochronna - fartuch laboratoryjny

Fartuchy ochronne to niezbędny element odzieży roboczej przeznaczony szczególnie dla branży spożywczej oraz laboratoriów. Ma on dwojakie zastosowanie - z jednej strony chroni ubranie pracownika przed zaplamieniem, a z drugiej - zapobiega zanieczyszczeniu tego, co znajduje się na taśmie produkcyjnej. W przypadku laboratoriów minimalizuje ryzyko skażenia badanego materiału przez wprowadzenie do niego mikroskopijnych elementów ubrania, włosów czy naskórka. W naszej ofercie znajdziesz fartuch jednorazowy Portwest D118 z polipropylenu w kolorze białym.

Fartuchy laboratoryjne ochronne - skuteczna, wygodna w użytkowaniu odzież pracownicza

Proponowane przez nas fartuchy ochronne jednorazowe są zapinane na wygodne zatrzaski, co przyspiesza zarówno ich zdejmowanie, jak i zakładanie. Dzięki pełnej rozmiarówce - od S do XXL każdy może zamówić model idealnie dopasowany do jego potrzeb. Fartuchy jednorazowe pakowane są w indywidualne woreczki, dzięki czemu są higieniczne oraz łatwe do przechowywania. Po zużyciu wystarczy zutylizować je w odpowiednim pojemniku przeznaczonym na tego typu odpady.

Fartuch roboczy - gdzie możesz wykorzystać?

Fartuch roboczy to jest podstawowa rzecz dla ochrony indywidualnej w zakładach pracy. Przede wszystkim jest to produkt chroniący przed zabrudzeniem np przy kontakcie z żywnością. Fartuch roboczy jest również niezbędny przy pracach w laboratorium. Chroni on przed kontaktem z niebezpiecznymi substancjami. Niektóre z nich mogą być poważną przyczyną problemów ze zdrowiem nie tylko na moment urazu, a także w przyszłości. Nie należy także ignorować zasad BHP w zakładach chemicznych. Koniecznym jest stosowanie fartuchów jednorazowych oraz roboczych. Zastanawiasz się jaki kombinezon najlepiej wybrać? Sprawdź nasze poprzednie artykuły powiązane z tym tematem.

Fartuch ochronny jednorazowy: zalety produktu

Oprócz wspomnianego wcześniej zapięcia na zatrzaski, nasz fartuch laboratoryjny jest także niezwykle lekki i przepuszcza powietrze, co pozwala utrzymać odpowiedni komfort termiczny pracownika. Długie rękawy doskonale chronią ręce, zapobiegając zabrudzeniu skóry niepożądanymi substancjami. Długość do kolan skutecznie osłania ubranie użytkownika i sprawia, że fartuch nie podciąga się, gwarantują komfort noszenia zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Zamów ochronne jednorazowe z dostawą w 48 godzin

Zachęcamy do składania zamówień na fartuchy ochronne jednorazowe w naszym sklepie. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości, ze sprawdzonych materiałów. Wysyłkę realizujemy już w 48 godzin. W przypadku złego dopasowania artykułu lub zbyt dużej ilości zamówionych przedmiotów  oferujemy możliwość ich zwrotu.