Wczytuję dane...

Artykuły uzupełniające odzież roboczą dla budowlańców z hurtowni BHP

Ochrona oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych. Trzy zasady, które ma w głowie każdy doświadczony budowlaniec. Czy to wszystko, co przyda się na budowie? Nie. W naszej hurtowni BHP możesz skompletować cały ekwipunek dla ekipy budowlanej. Ale o tym za chwilę.

Odzież robocza, rękawice i buty robocze z hurtowni odzieży BHP Online.

Na początek krótki wstęp. Ten artykuł jest ostatnim z trzech wpisów blogowych prowadzących Cię krok po kroku przez zakup odzieży roboczej dla budowlańców. W poprzednich tekstach przybliżyliśmy Ci podstawowe możliwości dotyczące wyboru obuwia roboczego, odzieży ochronnej, kasków i rękawic dla robotników. W tym momencie pozostaje nam uzupełnić Twoje wyposażenie o środki ochronne, które zabezpieczą Twoich ludzi przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak pył i hałas.

Ochrona dróg oddechowych za pomocą artykułów ze sklepu BHP.

Dlaczego warto kupować u nas? Ponieważ nie pojawiliśmy się na rynku w dobie pandemii. Jesteś w hurtowni BHP, która funkcjonuje od 25 lat. O ochronie dróg oddechowych wiemy wszystko. A zabezpieczenie budowlańców jest podstawą naszej oferty, nie tylko wygodnym dodatkiem do niej.

 

Szlifowanie, wiercenie, mieszanie materiałów. To wszystko powoduje, że w powietrzu unoszą się pyły bardzo szkodliwe dla układu oddechowego Twoich pracowników. Jakie rozwiązanie będzie idealne w takim przypadku? Maski filtrujące z filtrem FFP1 lub FFP2 i zaworem oddechowym, który ułatwia oddychanie.

Okulary ochronne zapewnią ochronę oczu przed odpryskami i pyłem.

W naszym asortymencie znajdziesz okulary i gogle, dzięki którym Twoi fachowcy będą widzieć, co robią. Pył wydaje się z początku tylko drobną nieprzyjemnością. Po kilku godzinach pracy w zapylonym pomieszczeniu może jednak dojść do poważnego podrażnienia powiek i gałek ocznych. A to zdecydowanie spowalnia pracę i może być przyczyną nieprzyjemnych zakażeń.

 

W hurtowni BHP oferujemy okulary o różnorodnym przeznaczeniu. Są wśród nich modele odporne na parowanie, chroniące przed odpryskami ciał stałych i nadające się do noszenia razem z okularami korekcyjnymi.

Czy ochrona słuchu za pomocą artykułów BHP na budowie ma sens?

Wiesz, co robi budowlaniec po powrocie do domu? Odzyskuje słuch. Wielu wziętych fachowców budowlanych bardzo szybko głuchnie zresztą na większość komunikatów, co nie ułatwia im ani życia prywatnego, ani pracy. Nie jest to bynajmniej ich złośliwość, a jedynie sposób, w jaki ludzie ucho naturalnie chroni się przed hałasem, szczególnie długotrwałym.

 

Twoja ekipa będzie słuchać Cię dłużej, jeśli zaoferujesz jej rolowane wkładki przeciwhałasowe. Są one umocowane na wygodnym sznurku, co zdecydowanie utrudnia ich zgubienie.

Pierwsza pomoc z hurtowni BHP.

Po lekturze trzech artykułów o odzieży roboczej dla budowlańców możesz szybciej zamówić obuwie ochronne, spodnie z szelkami lub bez nich, kamizelki, kurtki, rękawice, nakolanniki, hełmy czy środki zabezpieczające. Do kompletu brakuje Ci jeszcze tylko dwóch rzeczy, które w krytycznej sytuacji mogą decydować o czyimś zdrowiu lub życiu.

 

O czym mowa? O gaśnicy i apteczce. Nawet jeśli zachowasz wszystkie możliwe środki bezpieczeństwa, kupując odzież, na budowie zawsze coś może się zdarzyć. I na to też trzeba być przygotowanym.