Wczytuję dane...

Dozowniki do papieru toaletowego

7

Dozowniki do papieru toaletowego są przeznaczone do komfortowego korzystania w toalecie. Idealne do zastosowania w domach, biurach, szkołach, hotelach i innych środowiskach publicznych. Umożliwiają dostarczenie pojedynczych listków papieru. Dozownik na papier toaletowy to higieniczne i proste rozwiązanie, które jest dostępne dla każdego.

Podajniki na papier toaletowy - sposób na bardziej higieniczną toaletę

Wykorzystanie pojemników na papier toaletowy czyni toaletę bardziej higieniczną i zapobiega roznoszeniu się bakterii. Wiele dozowników do papieru toaletowego pozwala na dopasowanie ich do wystroju wnętrza. Przy doborze wyposażenia do toalety warto kierować się przede wszystkim natężeniem ruchu w tym miejscu. Doskonałym rozwiązaniem dla łazienek o dużym natężeniu ruchu będą dozowniki do papieru Jumbo. Oferujemy w kilku kolorach. Wytrzymały dozownik na papier toaletowy Jumbo będzie służył przez długi czas.

Podajnik, a dozownik do papieru toaletowego - czy jest różnica?

Podajniki do papieru toaletowego są zazwyczaj małymi pojemnikami na papier toaletowy. Można postawić je lub powiesić w łazience. Są one przeznaczone do użytku osobistego i nie mają dużej pojemności. Dozowniki natomiast mają większą pojemność. Służą do udostępniania papieru toaletowego dla dużego natężenia użytkowników. Jest to doskonała opcja do publicznych toalet lub miejsc pracy, gdzie trzeba zapewnić odpowiedni dostęp do papieru. W tej kwestii dobrym wyborem będzie dozownik do papieru Tork lub dozownik Katrin.

Podajniki do papieru toaletowego w naszym asortymencie

W naszej ofercie znajdziesz dozowniki do papieru toaletowego, które są nie tylko wygodne w użyciu, ale i łatwe przy uzupełnieniu papieru. Posiadamy podajniki do papieru toaletowego wykonane ze stali lub wytrzymałego tworzywa sztucznego. W naszym sklepie oferujemy dozowniki o różnym kształcie i wielkości, a także do papieru toaletowego w składce lub rolce.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów