Wczytuję dane...

Dozowniki jumbo

4

Dozowniki do papieru toaletowego Jumbo sprawdzą się w miejscach publicznych takich jak kina, centra handlowe, uniwersytety. Ich montaż jest prosty i łatwy. Dozowniki Jumbo to duża ilość papieru toaletowego zamknięta w wytrzymałej obudowie. Niektóre z produktów posiadają również zamek, aby zapobiec kradzieży papieru.

Dozownik do papieru toaletowe — higieniczność i praktyczność w jednym

Dozowniki do papieru toaletowego to bardzo praktyczne rozwiązanie do łazienek. Są one nie tylko praktyczne, ale również zwiększają komfort miejsca. Podajnik na papier toaletowy skutecznie chroni papier przed zmoczeniem oraz zabrudzeniem. Dodatkowo bakterie nie osiadają na papierze, lecz na obudowie podajnika. Większość pojemników na papier toaletowy Jumbo posiadają ząbki w dolnej części. Ułatwiają one urwanie lub oddzielenie odpowiedniej ilości papieru. Dzięki ząbkom można w łatwy i szybki sposób urwać papier za pomocą jednej ręki.

Dlaczego warto zakupić podajnik na papier toaletowy do miejsca publicznego?

Dozowniki do papieru toaletowego Jumbo sprawdzą się idealnie w łazienkach publicznych. Dzięki swej konstrukcją są w stanie pomieścić znacznie większe rolki papieru, które starczają na dłużej. Dodatkową zaletą dozowników do papieru toaletowego jest możliwość ich zamknięcia. Dozowniki Jumbo posiadają zamek na kluczyk, co zapobiega kradzieży papieru. Rozwiązanie te przydaje się w miejscach publicznych takich jak centra handlowe. Niektóre z produktów posiadają również wbudowane okienko. Dzięki nim w prosty i szybki sposób można skontrolować ilość pozostałego papieru. Dozowniki do papieru toaletowego Jumbo posiadają również ząbki. Ułatwiają one dzielenie papieru na mniejsze porcje. Dzięki nim można szybko pobrać papier jedną ręką.

Pojemniki na papier toaletowy Jumbo w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy wiele podajników na papier toaletowy firmy Jumbo. Każdy dozownik wykonany jest z trwałych materiałów, zarówno z plastiku, jak i z metalu. Oba materiały są odporne na uszkodzenia oraz zarysowanie. Produkty są proste oraz szybkie w montażu. Każdy z pojemników charakteryzuje się dużą pojemnością, dzięki czemu papier starczy na znacznie dłużej. Sprawdzą się idealnie do łazienek w miejscach publicznych.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów