Wczytuję dane...

Pady maszynowe

15

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów do profesjonalnego czyszczenia powierzchni podłogowych. Wśród naszych produktów znajdziesz pady do polerowania. Umożliwią Ci uzyskanie błyszczącego wykończenia podłogi. Te pady do polerowania są wytrzymałe i skuteczne. Dzięki temu możesz łatwo pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni podłogowej.

Pady maszynowe do mycia i czyszczenia

Oferujemy również pady do maszyny czyszczącej, które umożliwią Ci skuteczne i szybkie czyszczenie podłóg. Nasze pady do maszyny czyszczącej są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Dzięki temu możesz je dopasować do swojej maszyny czyszczącej. Rodzaje padów według zastosowania można podzielić na:

Oprócz tego oferujemy również pady do szorowania, które umożliwią Ci skuteczne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Nasze pady do szorowania są wykonane z trwałych materiałów. Idealne są do usuwania uporczywych zabrudzeń, takich jak osad z kamienia, rdza czy tłuste plamy.

Pady z melaminy do doczyszczania twardych posadzek przemysłowych

Wśród naszych produktów znajdziesz także pady z melaminy. Bardzo skuteczne w usuwaniu trudnych plam i zabrudzeń z różnych powierzchni podłogowych. Pad z melaminy również doskonale radzi sobie z usuwaniem plam na mniejszych powierzchniach. Plamy z kawy, herbaty, czerwonego wina czy nawet farby nie będą problemem.

Pady do maszyny czyszczącej - trwałość i wysoka jakość

Dostępne w naszym sklepie pady maszynowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapewnia to im długą żywotność i skuteczność w usuwaniu wszelkich zabrudzeń. Pady są dostępne w różnych rozmiarach średnicy. Umożliwią Ci łatwe dopasowanie ich do Twojej maszyny czyszczącej i zapewnią Ci profesjonalny efekt czyszczenia.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów