Wczytuję dane...
Kod producenta: 7000089614
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: 3M
26,45 PLN*
* z podatkiem VAT

Kombinezon ochronny  wykonany jest z materiału w pełni oddychającego, co zapobiega przegrzaniu organizmu użytkownika. Doskonale sprawdza się w pracach z niebezpiecznymi pyłami np. azbestowym. Strój posiada elastyczne ściągacze w mankietach, kapturze, pasie oraz nogawkach, dzięki temu zapewniając idealne dopasowanie. Łatwe i szybkie nakładanie oraz zdejmowanie kombinezonu umożliwia dwustronny zamek błyskawiczny. Odzież ochronna wykonana została z materiałów o niskich właściwościach pylących. Idealnie nadaje się do ochrony przed pyłami oraz rozbryzgami (typ CE 5/6), a także cząstkami materiałów radioaktywnych (wg normy EN 1073-2:2002).

 

Zalety produktu:

 

  • zapobiega przegrzaniu organizmu użytkownika
  • sprawdza się w pracach z niebezpiecznymi pyłami
  • posiada elastyczne ściągacze w mankietach, kapturze, pasie oraz nogawkach, dzięki temu zapewniając idealne dopasowanie
  • posiada dwustronny zamek błyskawiczny
  • nadaje się do ochrony przed pyłami oraz rozbryzgami (typ CE 5/6), a także cząstkami materiałów radioaktywnych (wg normy EN 1073-2:2002)

 

Zastosowanie i dozowanie:

Doskonale sprawdza się w pracach z niebezpiecznymi pyłami np. azbestowym. Nadaje się do ochrony przed pyłami oraz rozbryzgami (typ CE 5/6), a także cząstkami materiałów radioaktywnych (wg normy EN 1073-2:2002).

 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

Hit cenowy