Wczytuję dane...
Kod producenta: 70002790
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Schülke
27,55 PLN*
* z podatkiem VAT

Chlorowy, skoncentrowany preparat w płynie do mycia i dezynfekcji powierzchni i przedmiotów. Przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji dużych powierzchni i przedmiotów, które nie są wyrobami medycznymi (czyli m.in. pojemników, naczyń, wiader w zakładach opieki zdrowotnej, przedmiotów w higienie komunalnej oraz przemyśle spożywczym). Stosowany jest również w przemyśle spożywczym do mycia i dezynfekcji powierzchni i przedmiotów kontaktujących się z żywnością. Desam ma działanie wybielające. Spektrum bójcze obejmuje: B, F, Tbc, V, S. Ma krótki czas działania, przeważnie od 5 do 15 minut.

 

Zalety produktu:

 

  • ma działanie wybielające.
  • spektrum bójcze obejmuje: B, F, Tbc, V, S
  • krótki czas działania, przeważnie od 5 do 15 minut
  • do jednoczesnego mycia i dezynfekcji dużych powierzchni i przedmiotów

 

Zastosowanie i dozowanie:

 Przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji dużych powierzchni i przedmiotów, które nie są wyrobami medycznymi (czyli m.in. pojemników, naczyń, wiader w zakładach opieki zdrowotnej, przedmiotów w higienie komunalnej oraz przemyśle spożywczym). Stosowany jest również w przemyśle spożywczym do mycia i dezynfekcji powierzchni i przedmiotów kontaktujących się z żywnością.

Desam należy stosować na powierzchnie wstępnie oczyszczone z widocznych zanieczyszczeń. Roztwór roboczy można rozprowadzać za pomocą mopa (do dezynfekcji podłóg) lub z pomocą szmatki do mycia urządzeń, mebli i blatów roboczych. Małe, wodoodporne przedmioty można zanurzyć w roztworze roboczym, a po określonym czasie działania zmyć wodą.
Gotowy roztwór Desamu można również rozprowadzać przez spryskiwanie. Z uwagi na zawartość chloru wymagana do tego jest odpowiednia wentylacja i ochrona osobista.

Chemia

  • Zastosowanie: 

    Dezynfekcja powierzchni

Polecamy

Hit cenowy