Wczytuję dane...
Kod producenta: 206.1301
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Kastell
17,85 PLN*
* z podatkiem VAT

Pad Kastell czerwony to pad maszynowy, który został zaprojektowany do delikatnego czyszczenia i polerowania posadzek. Narzędzie to usuwa brud i lekkie zarysowania, a jednocześnie nadaje podłodze wysoki połysk. Doskonale sprawdzi się przy renowacji powłok ochronnych oraz w procesie krystalizacji na mokro. Może być używany do codziennego mycia podłóg i ich pielęgnacji. Pad wykonany jest z włókien poliestrowych o gęstej strukturze i mocnego kleju syntetycznego. Jest wytrzymały i odporny na wodę oraz środki czyszczące.  Przeznaczony jest do używania w standardowych elektrycznych maszynach podłogowych, jak również orbitalnych lub automatycznych szorowarkach. Idealny do maszyn o 800 obrotach na minutę.

 

Zalety produktu:

 

  • do delikatnego czyszczenia i polerowania posadzek
  • usuwa brud i lekkie zarysowania, a jednocześnie nadaje podłodze wysoki połysk
  • sprawdzi się przy renowacji powłok ochronnych oraz w procesie krystalizacji na mokro
  • może być używany do codziennego mycia podłóg i ich pielęgnacji
  • wytrzymały
  • odporny na wodę oraz środki czyszczące

 

Zastosowanie i dozowanie:

Przeznaczony do delikatnego mycia i codziennej pielęgnacji zabezpieczonych posadzek.

Sposób użycia: Podłogę myć za pomocą standardowej maszyny elektrycznej lub orbitalnej albo automatycznej szorowarki. Gdy posadzka jest silnie zabrudzona konieczne może być użycie wilgotnego mopa. Można używać środków czyszczących w sprayu. Należy polerować, aż do uzyskania efektu połysku.

Uwagi: Aby wydłużyć żywotność pada należy go myć i usuwać zabrudzenia wodą za pomocą węża z końcówką spray. Można wcześniej namoczyć pad w detergencie lub rozcieńczonym roztworze złuszczającym. 

 

Maszyny czyszczące i odkurzacze

  • Rozmiar pada: 

    13'' (325 mm)

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...