Wczytuję dane...
Kod producenta: 205.1702
Wysyłka od: 14.76 PLN
Producent: Kastell
61,09 PLN*
* z podatkiem VAT

Pad maszynowy do zdzierania 3M Premium to pad maszynowy przeznaczony do zdzierania powierzchni w celu usunięcia zużytych i bardzo mocno zabrudzonych powierzchni podłogowych lub warstw uszczelniających. Pady specjalne Scotch - Brite służą optymalizacji wydajności, redukcji kosztów pracy i zużycia preparatów chemicznych w określonych operacjach w procesie czyszczenia.
Usuwanie powłok polimerowych:
Pad przygotowuje podłogę do ponownego nałożenia polimeru, eliminując użycie preparatów chemicznych do usuwania powłok. Dodatkowo pozostawia mniej zarysowań niż czarny pad standardowo stosowany do zdzierania.
Głębokie szorowanie:
SPP przywraca wygląd starych, brudnych podłóg przy użyciu wyłącznie wody. Doskonale radzi sobie z trudnymi do mycia posadzkami (np. podłogami antypoślizgowymi) oraz usuwa pozostałości wykończenia z podłóg, z których wcześniej usuwano powłokę. Pozostawia gładką i równą powierzchnię.

 

Zalety produktu:

 

  • dokładnie i szybko zdziera powierzchnie
  • skuteczny
  • produkt profesjonalny
  • usuwanie powłok polimerowych
  • zdzieranie starych i zużytych warstw ochronnych

 

Zastosowanie i dozowanie:

 

Doskonale radzi sobie z trudnymi do mycia posadzkami (np. podłogami antypoślizgowymi) oraz usuwa pozostałości wykończenia z podłóg, z których wcześniej usuwano powłokę. Pozostawia gładką i równą powierzchnię.

 

Maszyny czyszczące i odkurzacze

  • Rozmiar pada: 

    17'' (432 mm)