Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Lakma
9,22 PLN*
* z podatkiem VAT

SILUX WC GEL STRONG posiada właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze. Idealnie nadaje się do mycia i dezynfekcji wszystkich urządzeń sanitarnych np.: umywalek, kabin prysznicowych, powierzchni ceramicznych, plastikowych, emaliowanych, do WC, do udrażniania syfonów i kratek ściekowych. Dzięki żelowej postaci dokładnie przylega do czyszczonej powierzchni. Szczególnie polecany do stosowania w systemach HACCP do utrzymania czystości zaplecza.

  • produkt 2 w 1 – MYJE I DEZYNFEKUJE
  • zawiera chlor
  • stosowany w systemach HACCP
  • nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 0361/03

 

SPOSÓB UŻYCIA

Czyszczenie toalet: środek gotowy do użycia, rozprowadzić żel równomiernie pod krawędzią muszli toaletowej. Po 15-30 min. spłukać wodą. Przy silniejszych zabrudzeniach środek pozostawić na noc. W przypadku powstania mocnych zabrudzeń wlać 100 ml płynu do muszli toaletowej, pozostawić na noc, spłukać.

Mycie innych powierzchni: do 5l wody dodać 150 ml żelu, względnie żel nanieść na ściereczkę, umyć powierzchnię, po ok. 2-3 min. spłukać wodą. W przypadku powierzchni, która ma kontakt z żywnością należy ją spłukać wodą przeznaczoną do spożycia. Czas od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego: wynosi 15 minut.

UWAGA! Nie łączyć ze środkami kwaśnymi.

Chemia

  • Zastosowanie: 

    Sanitariaty

  • Zastosowanie szczegółowe: 

    Do dezynfekcji

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...