Wczytuję dane...
Kod producenta: 3029770
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Ecolab
36,37 PLN*
* z podatkiem VAT

Preparat do gruntownego i codziennego czyszczenia wszystkich powierzchni odpornych na działanie kwasów. Charakteryzuje się doskonałą zdolnością usuwania osadów wapniowych i resztek mydła. Czyści pozostawiając przyjemny, świeży i długotrwały zapach. Nadaje sie do  czyszczenia ręcznego jaki i do maszynowego.

 

Składniki:

<5% niejonowe związki powierzchniowo czynne. Pozostałe składniki: kwasy nieorganiczne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, środki pomocnicze, substancje zapachowe, barwniki.

 

Zastosowanie i dozowanie:

Czyszczenie gruntowne - nie rozcieńczony środek nanieść na urządzenie sanitarne lub armaturę, po krótkim czasie działania środka powierzchnię spłukać wodą.

Czyszczenie codzienne - stosować 50 do 200 ml / 10 l wody w zależności od stopnia zabrudzenia. Umyć powierzchnię i zebrać rozpuszczony brud.

 

Uwaga: W razie kontaktu z oczami lub skórą natychmiast obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia, wypić dużą ilość wody i skontaktować się z lekarzem. Nie wywoływać wymiotów bez lekarskiej konsultacji. Chronić przed dziećmi.

 

Chemia

  • Zastosowanie: 

    Sanitariaty

  • Zastosowanie szczegółowe: 

    Środki ogólnoczyszczące

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...