Wczytuję dane...
Kod producenta: 7512844
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Diversey
109,81 PLN*
* z podatkiem VAT

TASKI Sani Clonet jest preparatem do usuwania osadów kamienia wapiennego i innych zanieczyszczeń z muszli toaletowych i pisuarów. Dzięki wysokiej lepkości i specjalnej kompozycji związków kwasowych i powierzchniowo czynnych preparat doskonale przylega do mytych, pochyłych/pionowych powierzchni, szybko i skutecznie usuwając zanieczyszczenia (zwłaszcza osady kamienne). Produkt można stosować na powierzchniach wykonanych z porcelany i glazury. Nie należy go stosować w przypadku powierzchni wrażliwych na działanie kwasów np.: marmur, powierzchnie cementowe, emalia. Natychmiast usunąć jakąkolwiek kroplę albo zachlapanie z powierzchni i spłukać ją wodą. Nie mieszać preparatu z innymi preparatami, zwłaszcza alkalicznymi, zawierającymi aktywny chlor.

 

Zalety produktu:

 

  • szybko i skutecznie usuwa osady kamienia wapiennego
  • doskonale przylega do pochyłych/pionowych powierzchni, przez co wydłuża się czas reakcji z zanieczyszczeniami i zwiększa efektywność mycia
  • produkt na bazie kwasów
  • bezpieczny dla nieuszkodzonych powierzchni sanitarnych wykonanych z porcelany i glazury

 

Zastosowanie i dozowanie:

Preparat doskonale sprawdzi się w warunkach domowych, w mniejszych zakładach w placówkach edukacyjnych i wszystkich miejscach gdzie ważne są ekonomiczne i wydajne rozwiązania. 
 

Produkt gotowy do użycia, nie należy go rozcieńczać. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na czyszczoną powierzchnię, wykonać test na niewielkiej powierzchni, w mało widocznym miejscu.

Zastosowanie:

1. Spłukać wodą muszlę/pisuar, nanieść preparat na myte powierzchnie (szczególnie pod i wokół obrzeży muszli/pisuaru), pozostawić preparat na 5 - 10 minut do zadziałania, wyszorować powierzchnie przy pomocy szczotki i spłukać wodą.

2. W przypadku wyjątkowo silnych zanieczyszczeń wydłużyć czas działania preparatu do 1 - 2 godzin.

Chemia

  • Zastosowanie: 

    Sanitariaty

  • Zastosowanie szczegółowe: 

    Środki do WC

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...