Wczytuję dane...

Gogle ochronne, gogle spawalnicze

6

Nasz sklep oferuje wiele rodzajów gogli ochronnych. Każdy z produktów zapewni najwyższy poziom bezpieczeństwa na stanowisku w pracy, jak i przy domowych naprawach. Zapewnią one skuteczną ochronę oczu przed cieczami, oparami oraz odłamkami ciał obcych. Wśród oferowanych produktów posiadamy również okulary ochronne 3M, Uvex.

Okulary spawalnicze samo ściemniające i znacznie więcej

Przy doborze okularów ochronnych 3M, Uvex lub gogli spawalniczych warto zwrócić uwagę na dodatkowe cechy, jakie oferują. Odpowiednio dobrana ochrona oczu nie tylko je chroni, ale również nie ogranicza pola widzenia. Dla osób z wadą wzroku oferujemy duże gogle ochronne, pod którymi można nosić okulary korekcyjne. Większość z oferowanych gogli ochronnych jest również kompatybilne z kaskami oraz półmaskami. Warto więc wybrać gogle ochronne, które będą odpowiednie na dane stanowisko oraz będą spełniać nasze indywidualne potrzeby. Wśród gogli spawalniczych oferujemy gogle z funkcją samościemniania. Nie wymagają one dodatkowych czynności związanych z zakładaniem filtru na gogle.

Gogle ochronne i ich zastosowanie

Gogle ochronne mają przede wszystkim chronić oczy. W czasie pracy są one narażone na kontakt z ciałami obcymi pod postacią opiłków metalu lub drewna. Dobrze dobrane okulary ochronne Uvex zatrzymają każdy obiekt nawet te lecące z dużą szybkością. Gogle spawalnicze chronią również przed jasnym światłem generowanym w czasie pracy. Nieodpowiednia ochrona oczu w obu przypadkach może skutkować częściową lub całkowitą utratą wzroku. Warto więc dobrać okulary ochronne 3M, Uvex lub gogle ochronne odpowiednie do wykonywanych prac.

Dlaczego odpowiednie gogle spawalnicze są ważne?

Jednym z najważniejszych elementów w pracy spawacza są jego gogle spawalnicze. Gogle spawalnicze różnią się od podstawowych gogli ochronnych filtrem UV i IR. To właśnie one chronią wzrok przed szkodliwymi promieniowaniami. Te z kolei mogą doprowadzić do częściowej lub całkowitej utraty wzroku. Warto więc dobrać gogle z odpowiednim poziomem ochrony.

Gogle robocze w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno okulary ochronne 3M, Uvex, jak i gogle ochronne oraz gogle spawalnicze. Każdy z oferowanych przez nas produktów spełnia wszystkie niezbędne normy. Nasze produkty należą do marek cechujących się wysoką jakością oraz skuteczną ochroną.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów