Wczytuję dane...

Osłony twarzy

6

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne osłony twarzy, czyli przyłbice, wykonane z materiałów takich jak poliwęglan, poliamid, stal nierdzewna lub octan. Przyłbica przeciwodpryskowa to doskonała osłona na twarz, ponieważ chroni przed zagrożeniami mechanicznymi czy cieczami. Wyróżnia ją znakomita jakość zapewniająca użytkownikowi odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz komfort pracy.

Jak wygląda idealna przyłbica?

Osłony twarzy posiadają paski i pokrętła umożliwiające dopasowanie jej do obwodu głowy. Szyba z poliwęglanu chroni przed małymi odpryskami, a także rozbryzgami cieczy, natomiast metalowa siatka zapobiega przedostawaniu się do oczu niewielkich ciał stałych. Przyłbica spawalnicza jest stosowana przy czynnościach niebezpiecznych jako osłona twarzy, która stanowi idealną zaporę przed odpryskującymi elementami o energii uderzenia do 45 m/s (F).

Przyłbica jako idealna osłona twarzy podczas pracy

W zależności od rodzaju wykonywanego zawodu i zasad BHP obowiązujących na danym stanowisku warto zadbać o odpowiednią osłonę twarzy. Przyłbice dostępne w naszym sklepie rewelacyjnie sprawdzą się w sytuacjach wymagających zabezpieczenia. Solidne materiały wykorzystywane do produkcji osłon na twarz gwarantują dobrą szczelność, a przy tym bezpieczeństwo przed różnego rodzaju odpryskami. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty przyłbic, czyli osłon twarzy!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów