Wczytuję dane...

Pasty BHP

1

Pasta BHP do rąk to praktyczny środek do usuwania ciężkich zabrudzeń. Są o wiele skuteczniejsze od zwykłego mydła do rąk. Dzięki paście ze ścierniwem są jeszcze efektywniejsze. W naszym sklepie znajdą Państwo różne pasty BHP do rąk.

Czym jest pasta BHP ze ścierniwem?

Pasta BHP do mycia rąk to środek czyszczący stosowany w miejscach pracy. Jej głównym zadaniem jest usuwanie trudnych zabrudzeń takich jak smary, oleje oraz inne czynniki. Jest to bardzo praktyczne i pomocne rozwiązanie szczególnie w miejscach, gdzie pracownicy są szczególnie narażeni na zabrudzenia. Do takich miejsc można zaliczyć warsztaty samochodowe, hale przemysłowe i produkcyjne. Aby ułatwić usuwanie zabrudzeń, do pasty dodawane jest ścierniwo. Są to małe ziarna materiałów ściernych, które dodaje się do past. Dzięki nim pasty są efektywniejsze. Ziarna te dodatkowo pomagają usuwać zabrudzenia z powierzchni skóry dłoni. Materiały dodawane do past są bezpieczne do skóry i nie powodują alergii.

Dlaczego pasta BHP do rąk jest lepsza od zwykłego mydła?

Często pasta BHP do rąk jest porównywana z mydłem. Nie są one jednak jednym i tym samym, mimo iż ich zadanie jest podobne. Pasta do BHP do rąk posiada inną konsystencję, jak sama nazwa wskazuje pasty. Nie jest ona tak delikatna, jak mydło szczególnie te w płynie. Mydło przeznaczone jest do usuwania lekkich zabrudzeń, które najczęściej powstają w domu. Często również nawilża ręce, aby skóra nie była zbyt sucha. Z kolei pasta ma głównie za zadanie usunąć zabrudzenia. Jak już było to wspomniane, usuwa najcięższe rodzaje zabrudzeń. Oleje, smary, substancje organiczne i wiele więcej. Pasta BHP do rąk różni się również opakowaniem. Zazwyczaj sprzedawana jest w plastikowych pojemnikach z wieczkiem, które ułatwia nabrania dużej ilości pasty na ręce.

Pasty BHP do mycia rąk w naszej ofercie

W naszym sklepie posiada wiele różnych past. Każda z nich sprawnie i szybko usuwa wszelkie rodzaje zabrudzeń. Przydadzą się w miejscach pracy, jak i w domowym warsztacie.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów