Wczytuję dane...

Podkłady higieniczne

1

Podkłady higieniczne to produkty przeznaczone do utrzymania czystości i higieny. Są dostępne w różnych rozmiarach i formach, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb. Podkłady higieniczne celulozowe w roli są powszechnie stosowane.

Podkłady higieniczne dla dorosłych to produkty przeznaczone do utrzymania higieny intymnej. Mogą one być wykorzystywane dla osób cierpiących na inkontynencję lub podczas menstruacji u kobiet.

Podkłady higieniczne dla zwierząt, szczególnie podkłady higieniczne dla psa to produkty stworzone z myślą o utrzymaniu czystości. To komfort w miejscach, w których pies przebywa, jak np. w kojcu, transporcie lub na łóżku.

Podkłady higieniczne dla dorosłych

Podkłady higieniczne dla seniora to produkty specjalnie zaprojektowane dla osób starszych, które cierpią na inkontynencję. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb.

Duże podkłady higieniczne to produkty przeznaczone do użytku w łóżku lub na materacu. Podkład higieniczny na materac przeznaczony jest do zabezpieczenia materaca przed zabrudzeniem podczas menstruacji, inkontynencji czy nocnego potu. Podkład higieniczny w rolce to produkt przeznaczony do użytku zarówno na łóżku, jak i na kozetce lekarskiej. Podkłady na łóżko sprawdzą się również u kobiet w połogu, po zabiegach ginekologicznych oraz osób po zabiegach chirurgicznych.  Zabezpieczą one także fotel, sofę lub kanapę. 

Podkład higieniczny w rolce

Podkłady higieniczne w szpitalach i gabinetach lekarskich to produkty przeznaczone do regularnego utrzymania czystości. W przychodniach, lecznicach, domach opieki dla osób starszych takie podkłady w rolce są popularne.

Podobnie, podkłady higieniczne w gabinetach kosmetycznych to produkty, które wykorzystywane są podczas zabiegów kosmetycznych. Po każdym zabiegu podkład jest wymieniany na nowy.

Podkłady higieniczne dla małych dzieci

Do zachowania higieny niemowląt i osób leżących niezbędne jest utrzymanie suchego podłoża. Podkłady higieniczne dla niemowląt oraz dzieci to produkty przeznaczone do użytku w domach, żłobkach i oddziałach porodowych szpitali. Są niezbędne również w podróży, kiedy pieluszkę trzeba zmienić w nieprzystosowanym do tego miejscu. Dostępne w różnych rozmiarach i formach.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów