Wczytuję dane...

Czyściwa przemysłowe

21

Czyściwa przemysłowe to materiały do zadań specjalnych. Wyróżniają się tym, że szybko chłoną oleje, smary, farby i inne ciecze. Często pojawia się pytanie „czym różni się czyściwo papierowe od ręcznika w roli” – otóż różnicę stanowi głównie wytrzymałość materiału. Czyściwo papierowe znacznie lepiej radzi sobie nie tylko z wodą, ale innymi substancjami, trudniejszymi w usunięciu. Wysoka chłonność zapewnia wysoką wydajność, ale i efektywność w pracy. Dzięki czemu czyściwo papierowe pozwala na znaczną redukcję papieru, ale także i oszczędności dla firmy.

Czyściwo celulozowe i włókninowe – zalety i zastosowanie

Większość dostępnych w tej kategorii produktów, to czyściwa celulozowe i włókninowe, które sprzyjają ścieraniu zabrudzeń powstałych ze smarów, olejów czy farb. Czyściwo celulozowe ma wysokie zdolności absorpcyjne, dzięki czemu szybko pochłania ciecze, a szorstka struktura pozwala na skuteczne zbieranie zabrudzeń. Takie same zalety posiada czyściwo włókninowe. Ich forma zapewnia także wysoki komfort użytkowania, co wpływa na efektywność w pracy. 

Czyściwa włókninowe i celulozowe wyróżniają się nie tylko wytrzymałością, ale także odpornością na działania silnych środków chemicznych. Można czyścić nimi powierzchnie, nawet przy pomocy rozpuszczalników. 

Gdzie znajdą zastosowanie czyściwa papierowe?

Czyściwa papierowe sprawdzą się doskonale w warsztatach samochodowy i ślusarskich, zakładach malarskich i lakierniczych, a także obiektach medycznych, gdzie uporczywe zabrudzenia pojawiają się na porządku dziennym. Za ich pomocą można wyczyścić stoły warsztatowe czy po prostu stanowiska pracy, na których pojawił się uporczywy brud.

Czyściwa celulozowe z naszego sklepu są też chętnie wybierane przez profesjonalne firmy sprzątające, drukarnie, zakłady przemysłu ciężkiego, a także w branży elektronicznej i lotniczej. Pozwalają na skuteczne usuwanie zabrudzeń i pozwalają na maksymalną efektywność w miejscu pracy. Najlepsza jakość sprawia, że czyściwo Tork, ale i czyściwo Katrin doceniane są przez profesjonalistów w różnych branżach i dziedzinach.

 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów