Wczytuję dane...

Chusteczki, serwetki

8

Dbając o czystość w swoim domu lub miejscu pracy nie zapominaj o codziennym utrzymywaniu porządku. Zrobić to możesz w prosty sposób wykorzystując chusteczki higieniczne lub serwetki gastronomiczne. Potrzebujesz chusteczki do domu, pracy lub może prowadzisz lokal gastronomiczny? W naszej ofercie do wyboru znajdziesz chusteczki nawilżane, zwykle serwetki gastronomiczne oraz chusteczki nawilżane dezynfekujące.

Oferowane przez nas serwetki i chusteczki są mocne, z włókien celulozowych i mieszanych. 

Chusteczki higieniczne

Chusteczki to niezbędny produkt dla codziennej higieny osobistej zarówno w domu, pracy, branży hotelarskiej lub kosmetycznej. Odpowiednio dobrane chusteczki higieniczne stanowią użyteczny dodatek do wyposażenia Twojego lokalu gastronomicznego, hotelu lub biura. Zapewnimy Tobie najwyższej jakości chusteczki higieniczne od sprawdzonych producentów. Chusteczki higieniczne od renomowanych marek Katrin i Tork są bardzo chłonne, oszczędne, a także wykonane zgodnie z wymaganiami środowiskowymi.

Chusteczki nawilżane dezynfekujące Oxivir Excel®Wipe

Chusteczki nawilżane dezynfekujące są właściwym rozwiązaniem w gabinetach kosmetycznych. Chusteczki nawilżane dezynfekujące Oxivir Excel® Wipe nadają się we wszystkich miejscach, gdzie potrzebna jest rzetelna dezynfekcja powierzchni lub narzędzi. Sprawdź efektywną moc czyszczenia jaka posiadają nasze produkty.

Serwetki gastronomiczne

Każdy z nas ceni sobie higienę i porządek. Szczególnie w miejscach przeznaczonych dla spożycia posiłków. Dlatego ciężko jest wyobrazić sobie kawiarnię lub restaurację bez serwetek gastronomicznych. Serwetki gastronomiczne to jedna z podstawowych rzeczy dla wyposażenia Twojego baru, bistro lub restauracji. Odpowiednio dopasowany serwetnik i serwetki na stół pomoże Tobie zadbać nie tylko o czystość, a także o stylowe artykuły dekoracyjne w Twoim lokalu. A serwetki Tork Fastfold Universal w postaci "na zakładkę" to odpowiedni sposób zaoszczędzić na zużyciu serwetek gastronomicznych. Natomiast zwykle serwetki gastronomiczne doskonale nadają się nie tylko jako uzupełnienie serwetników. Serwetki gastronomiczne również mogą posłużyć jako błyskawiczny materiał dekoracyjny na Twoim stole.

Zapraszamy do zakupu!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów