Wczytuję dane...

Chusteczki higieniczne

1

Zapewnimy Tobie najlepszej jakości chusteczki higieniczne. W ofercie posiadamy zarówno miękkie chusteczki kosmetyczne jak i chusteczki nawilżane. Bez problemów wykorzystasz nasze chusteczki dezynfekujące do czyszczenia powierzchni, narzędzi  i urządzeń medycznych. Jest to najłatwiejszy sposób na pozbycie się wirusów, pyłów oraz innych cząsteczek szkodliwych.

Chusteczki higieniczne od najlepszych producentów na świecie

Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego dostarczymy Tobie produkty od renomowanych dostawców na świecie i w Polsce. Sprawdź chusteczki marki Katrin. Do ich największych zalet zaliczyć należy funkcjonalność – chusteczki łatwo wyciągają się z opakowania oraz nie podrażniają skóry. Są również jedwabiście miękkie i super chłonne.

Chusteczki nawilżane - niezbędny produkt dla Twojego domu i firmy

Dezynfekujące chusteczki nawilżane to gotowe do użycia chusteczki czyszczące posiadające właściwości sterylizujące. Dzięki nim w prosty i szybki sposób zadbasz o czystość różnego rodzaju powierzchni. Produkty, które zaoferujemy Tobie mogą być wykorzystywane również jako środki bakteriobójcze, wirusobójcze oraz działające na drożdże. Są zgodne ze standardami europejskimi oraz skuteczne w zastosowaniu.

Zapraszamy do zakupu!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów