Wczytuję dane...

Szybkie testy antygenowe

0

Potrzebujesz badania na obecność antygenów wirusa SARS-CoV-2? Możesz skorzystać z szybkiego testu antygenowego z naszej oferty. Wybierając nasze szybkie testy antygenowe zaoszczędzasz swój czas i koszty. Ponieważ uzyskasz rezultat już po 15 minutach bez wkładania patyczka do nosa. Nasze szybkie testy antygenowe w kierunku SARS-CoV-2 możesz zastosować zarówno u siebie w domu jak i w firmie.

Kiedy warto wykonać test antygenowy w kierunku SARS-CoV-2?

Gdy odczuwasz następujące objawy jak kaszel, gorączka, zmęczenie, utrata węchu lub smaku, należy wykonać test antygenowy na koronawirusa. Oferujemy szybkie testy antygenowe z wysoką dokładnością, dzięki którym uzyskasz wynik w ciągu 15 min. Szybki test antygenowy w kierunku SARS-CoV-2 należy także wykonać w ciągu 5-7 dni, jeżeli miałeś kontakt z osobą zakażoną wirusem COVID-19.

Szybkie testy antygenowe na koronawirusa - zalety

  • wysoka czułość 95,10%
  • wysoka dokładność 98,62%
  • nie wymaga wkładania patyczka do nosa
  • szybki wynik - rezultat po 15 minutach
  • możliwość bezbolesnego przeprowadzania również u dzieci

Pamiętaj, że "Zgodnie z polskim prawem, testy antygenowe może wykonywać jedynie profesjonalny użytkownik, za którego ustawa uznaje „osobę będącą świadczeniodawcą lub zatrudnioną u świadczeniodawcy, posiadającą wiedzę lub doświadczenie zawodowe, które umożliwiają używanie wyrobu zgodnie z jego przeznaczeniem”. Kupno testu, jest więc równoznaczne z oświadczeniem, że jesteś profesjonalnym użytkownikiem w rozumieniu art. 2 ust. 1 pkt 26 ustawy o wyrobach medycznych z 20.05.2010 r. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.  

Rozwiń Zwiń
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.