Wczytuję dane...

Znaki informacyjne BHP

0

W naszej ofercie znajdują się znaki informacyjne. 

Obowiązek wyposażenia obiektów w oznakowanie BHP określają ogólne przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy. Szczegółowe wymagania dotyczące wymiarów i barw, znaków bezpieczeństwa zawarte są w Polskich Normach. Miejsce i ilość oznaczeń powinny być uzależnione od wielkości terenu, na którym są one stosowane oraz od rodzajów i poziomu występujących zagrożeń. 

Znaki i tablice informacyjne są nieodłącznym elementem także życia społecznego. Spotykamy je każdego dnia w miejscu pracy, centrum handlowym, na ulicy, a także w różnego rodzaju instytucjach. Pomagają nam się odnaleźć w różnych miejscach i sytuacjach, informują jakie zachowanie jest pożądane, a jakie niestosowne nie zawsze posługując się językiem ojczystym. Dzięki znakom każdy z nas jest w stanie zrozumieć przesłanie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór znaków, tablic i tabliczek informacyjnych dla różnorodnych zakładów pracy, placówek oświatowych, placówek służby zdrowia oraz centrów handlowych i placówek gastronomicznych.

Rozwiń Zwiń
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Hit cenowy