Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Lakma
128,55 PLN*
* z podatkiem VAT

FLORMATIK FAT jest mieszaniną alkaliów i związków powierzchniowo-czynnych o bardzo silnym działaniu. Przeznaczony do czyszczenia wodoodpornych powierzchni takich jak: posadzki betonowe, PVC, kamień naturalny i sztuczny, ściany, części maszyn i silników, może również służyć do prania odzieży roboczej. Optymalna zawartość detergentów powoduje, że produkt szybko i skutecznie usuwa tłuste olejowo – smarowe zabrudzenia, ślady po gumie z opon wózków widłowych, zanieczyszczenia organiczne i nieorganiczne (np. białko, tłuszcz, kurz).

  • silny odtłuszczający środek
  • bardzo wydajny w użyciu
  • można stosować do prania odzieży roboczej
  • nadaje się do przemysłu spożywczego i gastronomicznego

 

ZASTOSOWANIE/DOZOWANIE

FLORMATIK FAT może być stosowany do mycia ręcznego, maszynowego oraz przy użyciu maszyn wysokociśnieniowych. FLORMATIK FAT posiada pozwolenie na kontakt z żywnością, dlatego może być używany do przemysłu spożywczego i gastronomicznego. W zależności od przeznaczenia i stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni należy przygotować roztwór roboczy rozcieńczając koncentrat wodą w odpowiednim stosunku.

CODZIENNE I GRUNTOWNE CZYSZCZENIE: stosunek rozcieńczenia od 1:200 do 1:20 (stężenie 0,5% - 5%). W przypadku uciążliwych, mocnych zabrudzeń należy stosować roztwór roboczy rozcieńczając środek wodą w stosunku od 1:20 do 1:1 (stężenie 5% - 100%). Wstępne namoczenie czyszczonej powierzchni poprzez spryskanie środkiem przed właściwym czyszczeniem, ułatwia usunięcie zanieczyszczeń. Powierzchnie w kuchniach i na zapleczach gastronomicznych mające kontakt z żywnością należy dokładnie spłukać czystą wodą.

PRANIE ODZIEŻY ROBOCZEJ: stosunek rozcieńczenia od 1:1000 do 1:100 (stężenie 0,1% - 1%)

Polecamy