Wczytuję dane...

Bluzy ochronne - Bluzy robocze

63

W naszej ofercie znajdują się bluzy robocze. Jest to niezastąpiony zestaw do każdego sektora pracy. Warto pamiętać, że odzież robocza powinna być nie tylko wygodna, ale także przewiewna. Dokonując wyboru ubrania roboczego zwróćmy uwagę na skład materiałowy. Dobrej jakości odzież BHP wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią wentylację.

 

Proponowane przez nas bluzy spełniają kryteria bezpieczeństwa i gwarantują komfort pracy. Ubrania robocze odgrywają niezwykle ważną rolę ochronną i zabezpieczającą dla pracownika. Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP.

  

Oferujemy bluzy robocze wykonane z materiałów wysokiej jakości,  niepowodujących podrażnień czy innych reakcji skórnych. Wiele modeli bluz roboczych posiada wzmocnienia na łokciach, otwory wentylacyjne w okolicy pach a rękawy posiadają elastyczne ściągacze.

Warto również zwrócić uwagę na to, że bluza robocza nadaje się do oznakowania nadrukami reklamowymi w celu identyfikacji firmy lub zakładu.

  

 Ubrania robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia. Oferujemy produkty dostosowane do użycia latem, jak i zimą.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy