Wczytuję dane...

Rękawy ochronne, zarękawki ochronne

2

W naszej ofercie znajdują się rękawy i zarękawki ochronne na rękę, których zadaniem jest osłona przedramienia. Stanowią idealną ochronę przed: zabrudzeniem, wilgocią, skaleczeniem, przecięciem, otarciem. Posiadamy asortyment wyprodukowany z różnych surowców wysokiej klasy. W zależności od zapotrzebowania proponujemy rękawy ochronne na rękę o różnym poziomie zabezpieczenia przed zagrożeniami termicznymi oraz mechanicznymi.

Dlaczego warto postawić na solidne rękawy ochronne na rękę?

Rękawy ochronne na rękę odgrywają niezwykle ważną rolę dla pracownika. Zapewniają bezpieczeństwo, a przy tym izolację przed szkodliwymi substancjami lub materiałami, które mogą mieć negatywny wpływ na cały organizm. Stosowanie odzieży roboczej, jak również ochronnych akcesoriów, takich jak rękawy na rękę, jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy czy normy BHP, dlatego należy zadbać o niezbędne wyposażenie firmy. Wysokiej jakości materiały wykorzystywane w procesie produkcji zarękawków  sprawiają, że wyróżniają się one doskonałą wytrzymałością.

Zapraszamy Przedsiębiorców, a także pozostałych Klientów do zapoznania się z naszą rewelacyjną propozycją rękawów ochronnych na rękę!

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów