Wczytuję dane...

Skarpetki

0

W naszej ofercie znajdują się skarpetki, które znajdą zastosowanie zarówno jak odzież robocza jak i codziennego użytku.

Proponujemy skarpety o podwyższonej  odporności, które doskonale sprawdzą się podczas wykonywania ciężkich prac, skarpety termiczne, posiadające wzmocniona ochronę stopy i ścięgna Achillesa. Właściwy dobór skarpet gwarantuje nie tylko komfort stóp, ale i zdrowie.  Proponowane przez nas skarpety zapewniają odpowiednią wentylację i umożliwiają odprowadzanie potu na zewnątrz, dzięki czemu nie przyczyniają się do zakażeń grzybiczych i nie powodują zaburzeń krążenia krwi, opuchlizny stawów oraz tkanek miękkich. 

 

Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy. Ubrania robocze odgrywają niezwykle ważną rolę ochronną i zabezpieczającą dla pracownika. Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP. Ubrania robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia.

Rozwiń Zwiń
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.