Wczytuję dane...

Kombinezony ochronne

23

W naszej ofercie znajdują się kombinezony robocze i ochronne, które dokładnie zabezpieczą ciało, zapewniając jednocześnie wysoki komfort użytkowania. Warto pamiętać, że odzież robocza powinna być nie tylko wygodna, ale także przewiewna. Dokonując wyboru kombinezonu ochronnego zwróćmy uwagę na skład materiałowy. Dobrej jakości odzież bhp wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Unikajmy obcisłych i zbyt dopasowanych ubrań roboczych, o wiele bardziej w tym przypadku sprawdzi się odzież w nieco większym rozmiarze.

Kombinezony doskonale sprawdzą się jako strój ochronny w różnych branżach oraz na rozmaitych stanowiskach. Modele ochronne są odporne na rozdarcia, przetarcia, ale także na niszczący wpływ takich czynników, jak oleje i smary czy też różnego rodzaju substancje, mogące zabrudzić materiał.

Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy. Ubrania robocze odgrywają niezwykle ważną rolę ochronną i zabezpieczającą dla pracownika. Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP. Ubrania robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia. Oferujemy zarówno artykuły dostosowane do użycia latem, jak i zimą.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Hit cenowy