Wczytuję dane...

Ochrona głowy, ochrona twarzy, ochrona oczu

250

Zgodnie z prawem, obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikowi odpowiedniej ochrony przed zagrożeniami oraz czynnikami uciążliwymi i szkodliwymi dla zdrowia. Każdy z oferowanych przez nas produktów do ochrony głowy, oczu lub twarzy został zaprojektowany indywidualnie, tak by idealnie spełniał wymagania użytkownika. 

 

Podstawą doboru odpowiednich środków ochrony indywidualnej głowy, twarzy i oczu powinny być wyniki oceny ryzyka zawodowego.

 

Głowa, twarz oraz oczy są jednymi z najbardziej narażonych na niebezpieczne substancje częściami ciała, w związku z tym odzież robocza, której zadaniem jest ich ochrona powinna być zapewniona każdemu pracownikowi, które  pozwolą na wykonywanie prac bez narażania zdrowia i życia.

 

Dostępne w naszym sklepie akcesoria BHP pozwalają na kompleksową ochronę każdej części głowy i zwiększają znacznie bezpieczeństwo podczas pracy.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo okulary ochronne, gogle ochronne, gogle ochronne, do ochrony przed czynnikami biologicznym, osłony twarzy, hełmy oraz pozostałe akcesoria ochronne.

   

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Hit cenowy