Wczytuję dane...

Papier toaletowy jumbo

16

Papier toaletowy Jumbo to papier do łazienek publicznych o dużej częstości użytkowania. Są one wyjątkowo długie, dzięki czemu starczają na znacznie dłużej. Zapewniają również najwyższy poziom wygody. Są miękkie w dotyku i świetnie chłoną płyny. Wykonane z materiału, który nie podrażnia skóry. W ofercie posiadamy również papier toaletowy Tork, który jest dobrym zamiennikiem. Wszystkie papiery w naszym sklepie są wysokiej jakości i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dlaczego jakość papieru toaletowego jest ważna?

Przy zakupie papieru warto zwrócić uwagę na jego jakość. W większości sytuacji papier będzie miał kontakt ze strefami intymnymi, dlatego musi być najwyższej jakości. Szorstki papier, niskiej jakości może podrażnić skórę, dlatego powinien być miękki, a zarazem wytrzymały. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na ilość warstw. Większa ilość warstw zwiększy pożądane właściwości papieru toaletowego. Wysokiej jakości papier jest również lepszy dla systemu kanalizacji. Dzięki odpowiedniej strukturze odpowiednio szybko rozłoży się i nie będzie zatykać rur.

Zapotrzebowanie na papier toaletowy

Papier toaletowy jumbo to duże rolki papieru idealne do bardzo zatłoczonych miejsc. Są to długie papiery pasujące do większości pojemników o kształcie koła. Sprawdzą się w miejscach mocno zatłoczonych. Do ubikacji w centrach handlowych, halach produkcyjnych, restauracjach, lotniskach, klubach, salach sportowych i na uczelniach wyższych. Dla mniej zatłoczonych miejsc posiadamy w ofercie również papier toaletowy Tork w rozmiarze małej rolki.

Zalety papieru toaletowego z makulatury

Często przy zakupie papieru zastanawiamy się, z jakiego materiału będzie lepszy. Papier toaletowy Tork z celulozy charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz jest o wiele bardziej miękki. Makulatura z kolei jest przyjazna dla środowiska. Jednak wraz z rozwojem różnice między materiałami stopniowo zanika. Nasz sklep oferuje papiery jumbo najwyższej jakości zarówno wykonane z makulatury, jak i z celulozy. Każdy z nich jest miękki i wytrzymały.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów