Wczytuję dane...

Papier toaletowy mała rolka

10

Papier toaletowy jest wyposażeniem każdej toalety. Warto więc zakupić jego zapas, aby zawsze był dostępny. W naszej ofercie posiadamy papier toaletowy Tork, Katrin oraz Grasant. Są one miękkie i bardzo chłonne. Materiał, z którego są wykonane nie podrażniają skóry. Każda rolka papieru w naszej ofercie jest długa i bardzo wytrzymała.

Papier toaletowy - niezbędnik każdego miejsca publicznego

Papier toaletowy Tork, jak i Katrin są niezbędnikami toalet i ubikacji. Ludzka potrzeba wymaga korzystania z ubikacji kilka razy dziennie. Te z kolei ulokowane są w wielu miejscach takich jak: szkoły, banki, zakłady pracy lub prywatne domy. Szczególnie w miejscach publicznych wymagana jest zwiększona ilość papieru, ze względu na częstotliwość ich odwiedzin. Papier toaletowy Tork oraz Katrin sprostają jednak i najbardziej zatłoczonym miejscom. Opakowania zawierają dużą ilość rolek, a sam papier toaletowy jest dłuższy i starcza na długi czas.

Różnica między papierem toaletowym 3-warstwowy, a 2-warstwowy

Z początku dość trudno zauważyć różnicę w warstwach papieru. Można więc stwierdzić, że nie mają one aż tak dużego znaczenia. Nic bardziej mylnego. Każda warstwa papieru toaletowego zwiększa jego właściwości. Papier toaletowy 3-warstwowy jest znacznie przyjemniejszy w dotyku od 2-warstwowego. Dodatkowo każda następna warstwa to zwiększenie wytrzymałości i jego chłonności, a to najważniejsze cechy produktu.

Zalety papieru toaletowego z makulatury

Często przy zakupie papieru zastanawiamy się, z jakiego materiału będzie lepszy. Papier toaletowy z celulozy charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz jest o wiele bardziej miękki. Makulatura z kolei jest przyjazna dla środowiska. Jednak wraz z rozwojem różnice między materiałami stopniowo zanika. Nasz sklep oferuje papiery toaletowe najwyższej jakości zarówno wykonane z makulatury, jak i z celulozy. Każdy z nich jest miękki i wytrzymały.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów