Wczytuję dane...

Rękawice gospodarcze

6

Rękawice ochronne nitrylowe przeznaczone do sprzątania w domu, jak i w pracy. Każdy z produktów oferuje wysoką jakość i skutecznie chroni przed brudem. Większość z oferowanych produktów posiada wysoki mankiet, chroniący przed dostaniem się wody do środka. Dzięki rękawicom dłonie nie są wystawione na ciągły kontakt ze środkami chemicznymi. Zapobiega to powstawaniu alergii oraz chroni przed niszczeniem skóry.

Rękawice gumowe — wygoda i bezpieczeństwo

Sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszych prac. Jednak dzięki naszym rękawiczkom jednorazowym może stać się przyjemniejsze i bezpieczniejsze. Jednym z zadań rękawic do sprzątania jest ochrona przed brudem. Większość z oferowanych w naszym sklepie rękawic posiada długie mankiety. Dzięki nim chronione są nie tylko dłonie, ale również przedramiona. Zapobiega to dostawaniu się wody do wnętrza. Rękawice ochronne nitrylowe chronią nas również przed ciałami obcymi. Przydaje się to szczególnie podczas sprzątania na przykład rozbitego szkła. W przypadku alergii warto zakupić rękawice gumowe. Są one nie tylko trwalsze, ale również nie powodują uczuleń.

Dlaczego warto nosić rękawiczki jednorazowe podczas sprzątania?

Rękawiczki jednorazowe lub gumowe nie są niezbędne w sprzątaniu, jednakże noszenie ich przynosi wiele korzyści. Jedną z najważniejszych jest ochrona dłoni. Ciągły oraz częsty kontakt dłoni z wodą i środkami do sprzątania może doprowadzić do podrażnienia skóry. Te z kolei może powodować swędzenie, które może doprowadzić do blizn. Rękawice ochronne nitrylowe chronią również przed alergią. Alergia może powstać ponownie poprzez kontakt ze środkami czystości. Do alergii może doprowadzić również kontakt z niektórymi zabrudzeniami takimi jak smary czy oleje. Noszenie rękawiczek jednorazowych podczas sprzątania zwiększa także higieniczność. Nie mamy bezpośredniego kontaktu z brudem, co zatem idzie, bakterie nie osiadają na naszych dłoniach.

Rękawiczki gumowe w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy wiele rękawic ochronnych nitrylowych w różnych kolorach i rozmiarach. Każda z par jest wytrzymała i idealnie sprawdzi się przy sprzątaniu. Długie mankiety oraz powierzchnie chwytne ułatwią Państwu sprzątnie nawet najcięższych zabrudzeń.

Rozwiń Zwiń
Sortuj według:
Wyświetl po produktów