Wczytuję dane...

Spódnice

0

W naszej ofercie znajdują się spódnice, które będą idealnym elementem odzieży roboczej wykorzystywanym w wielu miejscach pracy, gdzie komfort i wygoda kobiet jest bardzo ważna. 

 

Warto pamiętać, że odzież robocza powinna być nie tylko wygodna, ale także przewiewna. Dokonując wyboru ubrania roboczego zwróćmy uwagę na skład materiałowy. Dobrej jakości odzież bhp wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią wentylację. Posiadamy spódnice w wielu fasonach, wariantach kolorystycznych oraz rozmiarach. 

 

Proponowana przez nas odzież spełnia kryteria bezpieczeństwa i gwarantuje komfort pracy. Ubrania robocze odgrywają niezwykle ważną rolę ochronną i zabezpieczającą dla pracownika. Stosowanie odzieży roboczej czy odzieży ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej jest wymagane przez obowiązujące przepisy prawa pracy oraz normy BHP. Ubrania robocze powinny być odpowiednio dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy, dopasowane pod względem rozmiaru do ich użytkownika oraz aktualnej pory roku i temperatury otoczenia. Oferujemy zarówno artykuły dostosowane do użycia latem, jak i zimą.

Rozwiń Zwiń
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Hit cenowy